بانک‌تک (BankTech)

تمدید مهلت ارائه مدارک سپرده‌گذاران مؤسسات غیرمجاز منحله / سپرده‌گذاران تا پایان مردادماه به بانک‌های عامل مراجعه کنند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با توجه به اتمام مهلت مراجعه سپرده‌گذاران تعاونی‌های غیرمجاز منحله در تاریخ یازدهم مردادماه سال جاری، سپرده‌گذاران تعاونی‌ها و مؤسسات مذکور که تاکنون نسبت به تحویل مستندات و مدارک خود اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان مردادماه با مراجعه به بانک‌های عامل و ارائه مستندات، سپرده خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، معاون نظارت این بانک با اشاره به تمدید مهلت دریافت مستندات و مدارک سپرده‌گذاران تعاونی‌ها و مؤسسات غیرمجاز منحله توسط بانک‌های عامل گفت: «آن دسته از سپرده‌گذاران تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی‌های منحله ثامن‌الحجج، افضل توس، وحدت و فرشتگان که تاکنون نسبت به ارائه مستندات و مدارک خود اقدام نکرده‌اند تا پایان مردادماه فرصت دارند به شعب بانک‌های عامل تجارت، پارسیان، آینده و مؤسسات ملل و کاسپین مراجعه کنند.»

فرشاد حیدری بابیان اینکه پس از تحویل مستندات و مدارک سپرده‌گذاران به شعب بانک‌های عامل، روند بررسی مستندات و پرداخت سپرده‌ها انجام می‌گیرد افزود: «در این مرحله نیز سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰ میلیارد ریال از سپرده‌های خود را دریافت می‌کنند.»

به گفته معاون نظارت بانک مرکزی از مجموع ۲۵۹۸۰ نفر سپرده‌گذار باقی‌مانده درروند ساماندهی مؤسسات و تعاونی‌های غیرمجاز منحله تاکنون تعداد ۱۰۳۱۶ نفر به شعب بانک‌های عامل مراجعه کرده و مستندات مربوطه را تحویل داده‌اند. از این تعداد نیز تاکنون مستندات ۸۷۱۴ نفر توسط بانک مرکزی تأییدشده و مبلغ ۶۰۲۷ میلیارد ریال به آنان پرداخت‌شده است و همچنان بررسی مستندات سایر سپرده‌گذاران ادامه دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */