خبر

فیروزآبادی: نظام بانکی موانع را از جلو پای استارت‌آپ‌ها بردارد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دبیر شورای عالی فضای مجازی در دومین روز نمایشگاه الکامپ در بازدید از سالن‌های الکام‌استارز، به مشکلات و درخواست‌های شرکت‌های نوپا و خلاقیت‌هایشان در راستای شکل‌دهی به اقتصاد دیجیتال گوش داد.

ابوالحسن فیروزآبادی در جریان این بازدید بابیان اینکه استارت‌آپ‌ها در اقتصاد آینده تأثیر زیادی دارند، گفت: «ممکن است امروز نقش زیادی نداشته باشند، نه‌تنها در ایران که در اکثر کشورها، اما با توجه به اینکه فضای دیجیتالی دنیا به سمت پلتفرم‌ها می‌رود، استارت‌آپ‌ها می‌توانند روی پلتفرم‌ها خدمات متنوعی به تعداد آدم‌ها و برای هر آدم چند خدمت ارائه دهند؛ بنابراین ما بازار بزرگی را در پیش داریم و آیندهٔ اقتصاد روی تلاش کسانی شکل خواهد گرفت که الآن استارت‌آپ‌ هستند.»

او با اشاره به موانع پیش روی استارت‌آپ‌ها بیان کرد: «کسب‌وکارهای نوپا نباید موانعی پیش روی خود داشته باشند و تلاش شده موانع برداشته شود. البته ما معتقدیم باید نظام بانکی‌مان مقداری در این زمینه اقدامات بهتری را به عمل بیاورد، اما درمجموع خواسته دولت و مسئولان این است که استارت‌آپ‌ها در کشور ما توسعه پیدا کنند، در کشور ما رشد یابند و تعدادی‌شان هم تبدیل به تک‌شاخ شوند.»

منبع: ستاد خبری الکامپ ۲۴

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */