راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت عوارض خروج از کشور حجاج در اپلیکیشن بله

هم‌زمان با آغاز اعزام کاروان‌های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج می‌توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن «بله» عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، زائران حج عمره امسال می‌توانند با نصب اپلیکیشن بله بر روی تلفن همراه خود، ضمن بهره‌مندی از امکانات یک پیام‌رسان، عوارض خروج از کشور را به‌راحتی پرداخت کنند.

برای این منظور پس از نصب این اپلیکشین باید به بخش بانک من مراجعه و سپس کد ملی مسافر وارد شود. بدین ترتیب بااتصال به‌حساب یکی از 18 بانک ملی ایران، سامان، ایران‌زمین، انصار، آینده، پست‌بانک، کشاورزی، شهر، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، دی، پارسیان، ملت، سرمایه، تجارت، اقتصاد نوین، مهر اقتصاد و صنعت و معدن پرداخت عوارض انجام خواهد شد.

پیش‌ازاین متقاضیان تشرف به حج باید برای پرداخت عوارض خروج از کشور خود لزوماً به شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه می‌کردند. بر اساس دستورالعمل‌ها، خروج از کشور حداقل 30 دقیقه پس از پرداخت عوارض امکان‌پذیر خواهد بود.

بله نخستین و تنها پیام‌رسان بومی است که زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است و علاوه بر دارا بودن قابلیت‌های ارتباطی دیگر پیام‌رسان‌ها، انواع خدمات بانکی از قبیل اعلام موجودی، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور و غیره را نیز داراست.

این پیام‌رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه‌یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین‌شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.