راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

صدور ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید در بانک صادرات ایران

0

بانک صادرات ایران ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید برای مشتریان صادر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مجموع تعداد کارت‌های صادره بانک صادرات ایران با توجه به گستردگی شعب و ارائه خدمات متنوع بانکی در حال افزایش است و این روند تنها برای کارت‌های سپهری که قابلیت اتصال به همه حساب‌های سپهری و دریافت خدمات متنوع بانکی را دارد با تقاضای متوسط ۵۰۰ هزار عددی در هرماه روبه‌رو است.

سپهر کارت‌های صادرشده توسط بانک صادرات ایران در اسفندماه ۹۶ بالغ‌بر ۵۶۴ هزار، در اردیبهشت‌ماه ۹۷ بیش از ۵۱۴ هزار و در خردادماه ۹۷ بیش از ۴۶۰ هزار عدد بوده که مجموع آن‌ها از ابتدای اسفندماه ۹۶ تا پایان خرداد ۹۷ به یک‌میلیون و ۵۳۹ هزار عدد رسیده است.

طی همین ماه‌ها بیش از ۹۴۰ هزار انواع بن کارت و کارت هدیه توسط شعب این بانک صادرشده و به‌طورکلی از ابتدای اسفندماه ۹۶ تا پایان خرداد، بالغ‌بر ۲ میلیون و ۴۷۸ هزار انواع کارت‌های بانکی توسط این بانک صادر و در اختیار مشتریان قرارگرفته است.

تعداد کل کارت‌های سپهری فعال بانک صادرات ایران در پایان خردادماه ۹۷، معادل ۲۴ میلیون و ۵۵۸ هزار عدد است. بانک صادرات ایران با صدور و ارائه بیش از ۷۲ میلیون کارت الکترونیکی مبتنی بر خدمات بانکی به متقاضیان، رتبه نخست شبکه بانکی کشور را از این منظر به خود اختصاص داده است.

این بانک با بیش از ۶۶۵ هزار پایانه فروش، نزدیک به ۵۱۴۰ خودپرداز و ۳۰۰۰ شعبه و باجه فعال در داخل کشور، دارای گسترده‌ترین شبکه ارائه‌دهنده خدمات بانکی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.