خبر

مجمع عمومی عادی سالانه بانک خاورمیانه ۲۷ تیر برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک خاورمیانه از کلیه سهامداران خود دعوت می‌کند در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک که در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود حضور به هم رسانند. این مجمع در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک خاورمیانه، سهامداران و یا وکلای قانونی آنان می‌توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر جهت دریافت برگه ورود به جلسه در ساعات اداری روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ به آدرس دفتر مرکزی بانک واقع در: تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان پنجم، پلاک ۲، نیم‌طبقه اول واحد امور سهام مراجعه کنند.

همراه داشتن اصل کارت ملی برای سهامداران یا وکلا یا نمایندگان قانونی آن‌ها و همچنین معرفی‌نامه در سربرگ همراه با مهر و امضا مجاز شرکت برای نمایندگان اشخاص حقوقی الزامی است.

 

دستور جلسه این مجمع شامل:

استماع گزارش هیئت‌مدیره و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ و تصمیم‌گیری درباره تصویب صورت‌های مالی و تقسیم سود سال مالی مورداشاره است.

انتخاب حسابرس مستقل و بازرس اصلی و علی‌البدل و تعیین پاداش اعضاء هیئت‌مدیره، انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره و تعیین حق حضور اعضاء غیرموظف و همچنین انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های بانک جزو دستور جلسه این مجمع است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */