شرکت‌ها

نصب و راه‌اندازی کیوسک خدماتی ایرانسل در محل‌های پرتردد تهران با همکاری تلکام سافت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

پس از رونمایی از کیوسک خدماتی ایرانسل جهت صدور سیم‌کارت و کارهای اپراتوری در سال ۹۶، تلکام سافت با همکاری شرکت ایرانسل برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی اولیه چند دستگاه کیوسک خدماتی ایرانسل در محل‌های پرترددی از جملهترمینال جنوب، ترمینال غرب، ایستگاه راه‌آهن و… در استان تهران کرده است.

به گزارش تلکام سافت، مشتریان با مراجعه به دستگاه‌ها می‌توانند کلیه خدمات مربوط به سیم‌کارت را به‌صورت مکانیزه در طول شبانه‌روز دریافت کنند. دریافت سیم‌کارت‌های جدید باقابلیت انتخاب شماره دلخواه، تعویض سیم‌کارت، پرداخت قبض، فروش شارژ و خدمات اطلاع‌رسانی  ازجمله سرویس‌های این دستگاه است.

توسط این دستگاه کلیه خدمات مربوط به سیم‌کارت بدون حضور نیروی انسانی ( اپراتور) به مشترکین ارائه می‌شود. دستگاه با دریافت اطلاعات مشتری، اسکن کارت ملی، تصویر مشتری، اثرانگشت، و نمونه امضاء و درنهایت احراز هویت مشتری کلیه خدمات مربوط به سیم‌کارت را ارائه می‌کند.

دستگاه فوق با توان فنی کارشناسان تلکام سافت در داخل کشور طراحی و به تولید رسیده است و  با توجه به استقبال بسیار مناسب از این دستگاه به‌زودی در مکان‌های بسیاری نصب خواهد شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */