راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

توسن ۱۹ ساله شد

0

شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) که ۱۹ سالگی خود را دیروز ۲۲ خردادماه ۹۷ جشن گرفت، در سال ۱۳۷۸ باهدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تأسیس شد.

این شرکت دقیقاً زمانی که بانک‌های خصوصی در این کشور در حال شکل گرفتن بودند، پا به عرصه گذاشت و از این فرصت تاریخی به بهترین شکل استفاده کرد؛ اکنون توسن و جایگاهش در بازار بین‌بانکی ایران به‌آسانی دست‌یافتنی نیست؛ همچنین این شرکت جز معدود شرکت‌های نرم‌افزاری ایرانی به شمار می‌رود که توانسته‌ است در عرصه صادرات نرم‌افزارهای سازمانی، گام‌های موفقی بردارد. تاکنون نیز بیش از ۹۰ درصد مؤسسات و بانک‌های خصوصی و دولتی ایران مشتری راهکارها و سامانه‌های کوچک و بزرگ این شرکت بوده‌اند.

 

پیام سید ولی الله فاطمی اردکانی بنیان‌گذار توسن به مناسب ۱۹ سالگی توسن:

از صمیم قلب ۱۹ سالگی توسن را تبریک می‌گویم. به همه جاه‌طلبی‌هایش، بلند پروازی‌های بی‌پروایش، خروش و اندیشه‌ورزی‌هایش، گل برافشانی و می در ساغر اندازی و سقف فلک شکافی و طرح‌های نو آن افتخار می‌کنم و به همه آنها می‌بالم.

از اینکه رشد ۵۰ درصد را برای شروع جاه‌طلبی برای ۲۰ سالگی برنامه‌ریزی کرده‌اند تبریک عرض می‌کنم و اطمینان دارم این نهال تنومند باعث آبادانی و تعالی ایران عزیزمان خواهد بود.

 

پیام سید روح الله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن به مناسب ۱۹ سالگی توسن:

امروز توسن به چشم برهم‌زدنی جوان رعنایی شد! توسن دیگر آن نوجوان شکننده نیست؛

بله… ما ۱۹ ساله شدیم!

توسن امروز جوان سرافرازی است که مغرور تجربه‌های ناب و یکتا و پشت‌گرم چالاکی و هوشمندی خویش است. جوانی که حالا تجربه اندوخته و به آینده نگاه می‌کند.

جوانی که با غرور، زیر لب زمزمه می‌کند:

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

سالروز تولد ۱۹ سالگی توسن را با افتخار تبریک عرض می‌کنم؛ امیدوارم این روز برای شما و برای توسن، فرخنده و مبارک باشد. از همراهی و تلاش شما سپاسگزارم و امیدوارم در ادامه راه، لحظه‌های پرافتخارتری کنار هم بسازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.