خبر

نود کمک‌هزینه خرید مسکن، جایزه ویژه سی و نهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

۹۰ کمک‌هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن، جایزه ویژه سی و نهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، ۳۱ مردادماه آخرین‌مهلت سپرده پذیری جهت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در سی و نهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک و بهره‌مندی از جوایز آن است.

علاوه بر جوایز ویژه کمک‌هزینه خرید واحد مسکونی، ۲۹۰ کمک‌هزینه خرید خودروی داخلی هر یک به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال، ۳۹۰ کمک‌هزینه خرید لوازم‌خانگی تولید داخل هر یک به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال و ۸۹۰ کمک‌هزینه ۱۵۰ میلیون ریالی ازدواج بخشی دیگر از جوایز این دوره از حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز برای پاسخ به خیراندیشی و نیک‌اندیشی مشتریان است.

همچنین یک هزار و ۹۰ کمک‌هزینه ۲۵ میلیون ریالی تحصیلی، یک هزار و ۹۰ کمک‌هزینه پنج میلیون ریالی خرید صنایع‌دستی و ۷۱۱ هزار و ۹۰ جایزه نقدی ۸۰۰ هزار ریالی از دیگر جوایز سی و نهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز علاوه بر برخورداری از پاداش معنوی کمک به نیازمندان، می‌توانند از انواع خدمات بانکی و نیز جوایز قرعه‌کشی این حساب‌ها بهره‌مند شوند.

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین‌مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی شرط کافی برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌هاست.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */