شرکت‌ها

صفر زاده: ایران کیش بنیه ایستادگی در برابر تغییرات ارز را دارد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

محمد صفر‌ زاده عضو هیئت‌مدیره ایران کیش گفت: «سال گذشته سال سختی بود و طبیعی است سال ۹۷ برای تمامی شرکت‌های خصوصی می‌تواند سال سخت‌تری باشد.»

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، صفر زاده خاطرنشان کرد: «شرکت کارت اعتباری ایران کیش در سال گذشته فراترازانتظاری که اعضای هیئت‌مدیره داشتند عمل کرد. می‌دانیم با اتفاقاتی مانند نوسانات ارز ممکن است دچار چالش‌هایی شویم ولی خوشبختانه ایران کیش تا اندازه لازم قوه و بنیه لازم را دارد تا بتواند این تهدید را پشت سر بگذارد.»

او درباره محصولات ایران کیش در حوزه نوآوری و بازاریابی افزود: «در سال گذشته ایران کیش بر روی پات سرمایه‌گذاری ویژه‌ای داشت و به نظر می‌آید این اپلیکیشن خیلی خوب توانست جای خودش را باز کند، همچنان معتقدیم که باید این اپلیکیشن را رشد دهیم. خوشحالیم که با افزایش خیره‌کننده‌ای در دانلود این اپلیکیشن روبه‌رو بوده‌ایم.»

او گفت: «درحالی‌که پیش‌بینی حداکثر ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار دانلود را داشتیم اکنون با یک‌میلیون وهشتصد هزار دانلود روبه‌روییم و این خبر بسیار خوبی است.»

عضو هیئت‌مدیره ایران کیش اظهار کرد: «برای سال جاری شرکت‌های بورسی می‌توانند توان خودشان را به اثبات برسانند. در حال حاضر به دلیل مسائل سیاسی که در کشور اتفاق افتاده، همه بودجه‌ها، بودجه‌های منفی بوده است، اما ایران کیش بودجه مثبت داشته است و می‌تواند این روند را ادامه بدهد.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */