راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پی‌پینگ

پی‌پینگ سرویس پرداختی است برای کسب‌وکارهای خرد که نیاز به سیستم آنلاین و ساده برای دریافت پول از مشتریان از طریق درگاه‌های اینترنتی دارند. در حالت معمول شما باید شماره کارت خود را برای مشتریان بفرستید تا برای شما پرداخت کنند (بیش از 97% مردم هنوز از ATM استفاده می‌کنند) و شماره پرداخت را برای شما بفرستند تا تأیید کنید و هیچ‌گاه گزارش اتوماتیک از فروشتان ندارید.

در این سیستم شما چندین روش برای دریافت پول دارید. می‌توانید از طریق صفحه شخصی‌تان که به‌صورت payping.ir/USERNAME تعریف می‌شود پول دریافت کنید و لینک آن را به‌صورت دلخواه با پرداخت‌کننده به اشتراک بگذارید. اگر محصول یا خدمات مشخصی دارید می‌توانید با استفاده از آیتم مالی قیمت و مشخصات آن را تعریف کنید و در ازای آن یک لینک کوتاه دریافت کنید که می‌توانید به‌طور مثال زیر محصولتان در کانال تلگرام قرار دهید تا کاربران با کلیک روی آن حتی بدون خارج شدن از تلگرام از طریق درگاه اینترنتی خریدشان را انجام دهند. حتی می‌توانید فاکتور آنلاین درست کنید و لینک درخواست مبلغ را از طریق SMS و ایمیل برای آن‌ها ارسال کنید. شما گزارش کاملی از دریافتی‌هایتان همیشه دارید. بعد از هر پرداخت ما اطلاع پرداخت را برای شما ایمیل می‌کنیم و به بات تلگرام پی‌پینگ هم برای شما ارسال می‌کنیم. پی‌پینگ برای تمام دستگاه‌ها با هر اندازه‌ای بهینه طراحی شده است.

.

سال شروع فعالیت: 1394

هم‌بنیان‌گذاران:

[mks_tabs nav=”horizontal”]
[mks_tab_item title=”محمد مهدی باریده”]

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر
 • مهندسی ماشین های ریلی دانشکده مهندسی راه آهن

متولد سال 1371

سابقه کاری: 3 سال

چندمین تجربه کارآفرینی: چهارمین
[/mks_tab_item]
[mks_tab_item title=”مسعود مشهدی”]

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه آزاد گناباد مشهد
 • کارشناسی مهندسی برق آزاد مشهد

متولد سال 1362

سابقه کاری: 6 سال

چندمین تجربه کارآفرینی: دومین
[/mks_tab_item]
[mks_tab_item title=”سعید مشهدی”]

تحصیلات:

 • کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه فردوسی مشهد

متولد سال 1367

سابقه کاری: 9 سال

چندمین تجربه کارآفرینی: دومین
[/mks_tab_item]
[/mks_tabs]

حوزه فعالیت: Payment

تعداد نیروی انسانی: 22

رقبا:

 • زرین پال
 • باهمتا

.

سرویس‌ها و خدمات:

 • صفحه پرداخت اختصاصی

به هرکدام از کاربران پی‌پینگ پس از ثبت‌نام و تایید هویت، یک صفحه پرداخت اختصاصی با آدرس PayPing.ir/USERNAME و یک QR کد اختصاص داده می‌شود. مخاطبان پس از مراجعه به این آدرس و وارد کردن مبلغ، نام پرداخت‌کننده و توضیح پرداخت، به درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک هدایت شده و پرداخت خود را برای فرد پذیرنده انجام می‌دهند.

نکته قابل‌توجه آنکه در سیستم پی‌پینگ، فرد پرداخت‌کننده نیاز به نصب هیچ‌گونه اپلیکیشن یا ثبت‌نام در سامانه ندارد و هر فرد تنها با ورود به لینک پرداخت، به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شده و پرداخت خود را انجام می‌دهد. سقف مبلغ این تراکنش تا 50 میلیون تومان است. پرداخت‌کننده و پذیرنده در تعداد تراکنش روزانه هیچ محدودیتی ندارند.

 • درخواست پول

با سرویس درخواست پول پی‌پینگ می‌توانید از دوستان، مشتریان یا مشترکین خود مبلغ مشخصی را به‌صورت فردی یا گروهی درخواست کنید. درخواست پول گروهی می‌تواند به‌صورت بارگذاری فایل اکسل صورت پذیرد.

درخواست پول به‌صورت پیامک حاوی لینک پرداخت ارسال می‌گردد. افراد با کلیک بر روی لینک، به صفحه پرداخت پی‌پینگ هدایت شده و پس از مشاهده و تایید اطلاعات پرداخت، به درگاه پرداخت اینترنتی وارد می‌شوند. این سرویس برای دریافت شارژ ساختمان، دریافت دنگ، دریافت وجه سفارشات آنلاین و … بسیار مناسب و پر استفاده است. به‌محض انجام پرداخت، شما می‌توانید گزارش پرداخت را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

 • Qr Code

به ازای هر لینک پرداخت (صفحه اختصاصی، آیتم مالی، فاکتور) که پذیرنده پی‌پینگ دریافت می‌کند، یک QR کد هم در اختیار او قرار می‌گیرد. این بارکد دو بُعدی می‎تواند در بروشورها، بنرها، تبلیغات محیطی و … در معرض دید افراد قرار گیرد تا آنها با اسکن آن کد در تلفن همراه خود، به‌سادگی به صفحه پرداخت هدایت شوند.

 • آیتم مالی

با تعریف هر آیتم مالی در پی‌پینگ، یک لینک پرداخت، یک QR کد و یک صفحه پرداخت جداگانه برای آن آیتم در اختیار پذیرنده قرار می‌گیرد. به‌این‌ترتیب، پذیرنده گزارش مبالغ دریافتی هر آیتم را به‌صورت اکسل یا PDF دریافت می‌کند که این گزارش شامل تعداد پرداخت، جمع مبلغ و اطلاعات فردی پرداخت‌کنندگان هر آیتم است.

 1. امکان تعیین مبلغ ثابت یا وارد کردن مبلغ توسط پرداخت‌کننده پیش از ورود به صفحه پرداخت
 2. امکان دریافت اطلاعات فردی پرداخت‌کننده همچون نام، آدرس، تلفن و … به‌صورت اجباری یا اختیاری
 3. امکان طرح سوال سفارشی شما از پرداخت‌کننده همچون نحوه‌ی آشنایی، نام معرف، اندازه و…
 4. امکان تعریف کد تخفیف به‌صورت درصدی یا مبلغی با تعداد و زمان اعتبار محدود یا نامحدود
 5. امکان تعیین تعداد محدود یا نامحدود برای پرداخت یک آیتم
 • فاکتور آنلاین

فاکتور آنلاین پی‌پینگ خدمت نوینی است که تحول مهمی در عرصه کسب‌و‌کار ایجاد خواهد کرد. دیگر نیازی به صدور فاکتور به‌صورت کاغذی، ارسال فاکتور به‌صورت فیزیکی و دریافت پول به‌صورت نقدی یا کارت به کارت نیست. با استفاده از سرویس فاکتور آنلاین کاربران می‌توانند برای محصول یا خدمتی که ارائه داده‌اند از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن موبایلی یا نرم‌افزار دسکتاپ  پی‌پینگ به‌صورت آنلاین فاکتور صادر کرده و برای مشتری خود ارسال کنند و مبلغ فاکتور را با یک کلیک از طریق درگاه پرداخت بانکی دریافت کنند.

امکان درج هزینه حمل‌ونقل، مالیات بر ارزش‌افزوده و امکان اعمال تخفیف روی برخی از آیتم‌‌ها یا کل فاکتور از دیگر امکانات فاکتور آنلاین پی‌پینگ است.

 • فاکتورهای زمان‌بندی‌شده

یکی از کاربردی‌ترین خدمات پی‌پینگ فاکتورهای زمان‌بندی‌شده است. کاربر پی‌پینگ می‌تواند با استفاده از این سرویس، تنظیم کند که یک فاکتور با فاصله زمانی مشخص به‌صورت خودکار برای افراد ارسال شود.

به‌طور مثال فرد خیری که متعهد می‌شود ماهانه مبلغ مشخصی را به یک مرکز خیریه اهدا کند، هر ماه سر موعد به‌صورت اتوماتیک لینک پرداخت برایش از طریق ایمیل و پیامک ارسال می‌گردد و آن فرد با کلیک بر روی لینک، پرداخت خود را انجام می‌دهد.

 • اپلیکیشن موبایلی پی‌پینگ (mPOS)

وزن بالا و عدم سهولت حمل‌ونقل از مشکلات عمده‌ای است که کاربران با دستگاه‌های کارت‌خوان سیار دارند. همچنین عدم یکپارچگی فاکتورها با پرداخت‌های انجام شده با دستگاه کارت‌خوان همواره بار زیادی را بر دوش واحد حسابداری شرکت‌ها و فروشندگان قرار داده است.

اپلیکیشن موبایلی فاکتور پی‌پینگ این امکان را مهیا می‌کند که در کمترین زمان یک فاکتور آنلاین ساخته و مبلغ فاکتور را به‌صورت اینترنتی، نقدی یا از طریق دستگاه کارت‌خوان موبایلی (mPOS) دریافت کنید. دستگاه موبایل پوز با وزن و حجمی بسیار کمتر از دستگاه‌های کارت‌خوان  ئ سیار، با اتصال به تلفن همراه، امکان دریافت مبلغ فاکتور را از طریق کارت بانکی برای فروشندگان فراهم می‌کند.

 • اپلیکیشن دسکتاپ پی‌پینگ (PC POS)

نرم‌افزار نسخه دسکتاپ فاکتور پی‌پینگ این امکان را دارد که با اتصال به دستگاه پی‌سی پوز، پرداخت هر فاکتور مستقیما به کارت‌خوان متصل شده و تنها با کشیدن کارت و وارد کردن رمز، بدون نیاز به وارد کردن مبلغ، فاکتور در وضعیت پرداخت‌شده قرار گیرد. همچنین امکان انواع گزارش‌گیری پیشرفته پرداخت‌ها در میز کار پی‌پینگ برای کاربران فراهم است.

این اپلیکیشن با اتصال به دستگاه بارکد‌خوان و پرینتر، ساده‌ترین راهکار فروش محصولات و صدور فاکتور در فروشگاه را در اختیار فروشندگان قرار می‌‌دهد.

 • دستگاه کارت‌خوان فروشگاهی (POS)

یکی از متداول‌ترین روش‌های پرداخت پول استفاده از دستگاه کارت‌خوان در کلیه فروشگاه‌ها است. پی‌پینگ با همکاری شرکت‌های PSP سرویس کارت‌خوان فروشگاهی را ارائه می‌کند تا علاوه بر ارائه خدمات استاندارد دستگاه کارت‌خوان، امکانات ویژه‌ای همچون گزارش آنی هر پرداخت در بات تلگرام، گزارش‌گیری پیشرفته در اپلیکیشن پی‌پینگ و تجمیع گزارش‌گیری پرداخت‌های آنلاین و آفلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 • پلاگین‌های پرداخت

پی‌پینگ برای کاربرانی که وب‌سایت خود را از طریق قالب‌های آماده ساخته‌اند، پلاگین‌های متنوعی را ارائه کرده که از این طریق کاربران می‌توانند بدون نیاز به هیچ‌گونه دانش فنی این پلاگین را نصب کرده و در کمترین زمان به درگاه بانکی متصل شوند. به‌عنوان‌مثال می‌توان به پلاگین‌ Gravity Forms، OpenCart، Prestashop، WooCommerce و … اشاره کرد.

 • وب‌سرویس‌های پی‌پینگ

یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های توسعه سرویس‌های بر پایه اینترنت استفاده از API است. ما در نسخه جدید پی‌پینگ با هدف کمک به وب‌سرویس‌های داخلی تمامی خدمات خود را به‌صورت API در اختیار توسعه‌دهندگان نرم‌افزار قرار داده‌ایم.

 • سهم‌بندی اتوماتیک پرداخت

برخی از سامانه‌های فروش محصول، بازاریابی، ارائه خدمات به‌صورت اشتراکی و… در تسهیم سهم از پرداخت‌ها فرمول‌های خاصی دارند. به تجربه ثابت شده است که بخشی از پروسه‌های زمان‌بر و غالباً مورد اختلاف این نوع سیستم‌ها به دلیل عدم پرداخت دقیق و به‌موقع به ذی‌نفعان است.

پی‌پینگ با بررسی نیازهای این نوع کسب‌وکارها و تلاش برای ارتقاء شفافیت مالی و هم‌افزایی در ارائه خدمات، قابلیت تسهیم سهم از مبدأ را فعال کرده است. این قابلیت به‌صورت API نیز ارائه شده است.

چنانچه در حال پیاده‌سازی سرویس یا سامانه‌ای هستید که بخشی از تراکنش‌های مالی براساس تسهیم سهم انجام می‌گیرد می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.

 • احراز هویت قانونی کاربران با oAuth 2.0

شاید بتوان گفت کاربردی‌ترین API دنیای وب استفاده از استاندارد oAuth2 برای اعتبارسنجی و ارائه سرویس به کاربران است که نمونه آن اتصال به اکانت گوگل و فیس‌بوک کاربران انجام می‌شود.گرچه استفاده از استاندارد oAuth2 گوگل پروسه تایید هویت کاربران را تسریع می‌بخشد، اما برای شمار زیادی از سرویس‌های ایرانی که خدماتشان براساس تراکنش و یا احراز هویت قانونی کاربران است ارتباط با استاندارد oAuth2 از یک سرویس داخلی معتبر بسیار ضروری است.

برنامه نویسان با به‌کارگیری از استاندارد oAuth2 پی‌پینگ در صفحات ثبت‌نام، ورود و یا بخش‌های داخلی اپلیکیشن، سایت و وب‌سرویس می‌توانند با کسب اجازه از کاربران پی‌پینگ به اطلاعات آنان دسترسی داشته باشند.

در پی‌پینگ اطلاعات تمام کاربران شامل نام و نام‌خانوادگی، کدملی، شماره شبا،کارت بانکی، آدرس و اطلاعات کسب‌وکار دریافت و با اتصال به مراجع ذی‌صلاح مورد تایید قرار می‌گیرد. در این حالت استفاده از استاندارد oAuth2 پی‌پینگ بسیاری از روندهای موردنیاز جهت تایید و یا دریافت اطلاعات را از بین ‌می‌برد.

 • مسدود کردن حساب با API پی‌پینگ

ضمانت حسن انجام کار عبارتی است که در برخی از قراردادهای رسمی پیمانکاری وجود دارد و یا  در ارائه خدمات فی‌مابین با پرداخت پول یا تضمین بانکی تحقق پیدا می‌کند. در این حالت برگشت پول مشروط به اتمام موضوع قرارداد و ارائه خدمات به نحو شایسته است. در ابعاد کوچک و تراکنش‌های روزانه نیز بلوکه کردن پول در ازای ارائه صحیح خدمات وجود دارد. بنابراین راهکار مناسب برای مدیریت شفاف و چابک مالی در این نوع کسب‌وکارها استفاده از API بلوکه کردن پول است.

چنانچه پذیرنده‌های شما برای دریافت پول نیاز به ضمانت انجام کاری دارند، با استفاده از قابلیت بلوکه کردن پول در پی‌پینگ، می‌توانید پس از انجام کار مبلغ  پذیرندگان را از وضعیت بلوکه خارج کرده تا با پی‌پینگ تسویه‌حساب کنند. همچنین در صورت نیاز به لغو پرداخت و بازگشت پول، بازگشت مبلغ به حساب پرداخت‌کننده از طریق API ریفاند امکان‌پذیر است.

.

سرویس‌های متصل به پی‌پینگ:

 • سامانه رزرو و نوبت‌دهی

سامانه رزرو یک سیستم نوبت‌دهی و رزرو آنلاین است که با ثبت‌نام در آن, شما صاحب یک وب‌سایت مخصوص به خود خواهید شد که می‌توانید خدمات خود را به مشتریان ارائه کنید. مشتریان شما می‌توانند خدمات موردنظر خود را رزرو کنند و آنلاین هزینه خدمات را پرداخت کنند.

علاوه بر این به شما این امکان داده می‌شود که نوبت‌های رزرو شده خود را مشاهده و مدیریت کنید. این سامانه امکان را به کسب‌وکار شما می‌دهد که مشتریانتان بتوانند از هرکجا که هستند و در هر زمان از شبانه‌روز از طریق کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه، نوبت‌های آزاد خدمات شما را ببینند، رزرو کنند و آنلاین پرداخت کنند.

 • حسابداری آنلاین

نرم‌افزارهای سنتی به لحاظ هزینه‌بر بودن، کند بودن، نیاز به پشتیبانی مستمر و عدم دسترسی بی‌وقفه در تمام ساعات شبانه روز به یک چالش بزرگ تبدیل شده‌اند. نرم‌افزار حسابداری ابری برای حل یکجای تمام این مشکلات آمده است. ما در نظر داریم بتوانیم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه و نیاز شما در اختیارتان  قرار دهیم. این سامانه حسابداری آنلاین این امکان را برای شما میسر می‌کند تا حساب‌وکتاب کلیه ورودی و خروجی‌های مالی خود را به امن‌ترین صورت نگهداری کنید.

 • سامانه فروشگاه ساز اینترنتی

سامانه فروشگاه‌ساز برای شما که می‌خواهید در سریع‌ترین زمان کسب‌و‌کار خود را به موفقیت برسانید، بهترین انتخاب است! در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین دانش فنی و کمک مشاوران فروشگاه تخصصی خود را راه‌اندازی کنید و همین حالا فروش محصولاتتان را شروع کنید. هیچ‌وقت زود نیست، همین حالا هم دیر شده است!

 • سامانه ساخت اپلیکیشن

ساخت نرم‌افزار موبایل بدون این سامانه هم امکان‌پذیر است. تنها چند برنامه‌نویس، مدت قابل‌توجهی زمان، مقدار تقریبا زیادی پول و البته دانش شما را می‌خواهد. در واقع ما در این سامانه قسمت‌های مشکل کار را انجام داده‌ایم و به شما یک راه‌حل بدون نیاز به برنامه‌نویسی ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید به‌راحتی آب خوردن اپلیکیشن خود را بسازید.

 • سامانه ثبت‌نام پی‌پینگ

مدیریت دقیق ثبت‌نام و کنترل شرکت‌کنندگان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های برگزارکنندگان همایش‌ها، مراسم و گردهمایی‌هاست. پی‌پینگ با توجه به نیاز کاربران خود، سامانه‌ای اختصاصی طراحی نموده که با استفاده از آن، مدیریت ثبت‌نام انواع همایش‌ها (رایگان، مبلغی، حمایتی با مبلغ دلخواه) امکان‌پذیر است.

سرویس‌های پیشرفته:

 • ربات تلگرام

با فعال‌سازی ربات تلگرام پی‌پینگ، بلافاصله بعد از هر پرداختی که به حساب پی‌پینگ شما انجام می‌گیرد، گزارش آن‌ از طریق ربات تلگرام برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید با استفاده از این سرویس، اطلاعات موجودی و پنج گردش آخر حساب خود را در هر زمان که بخواهید، دریافت کنید.

 • سرویس پیامکی کاوه‌نگار

با فعال کردن بخش پیامک شما می‌توانید برای پرداخت‌کننده‌های هر آیتم متن پیامکی را آماده کنید تا بعد از تکمیل پرداخت برایش فرستاده شود. همچنین می‌توانید به ازای هر پرداختی که برای شما انجام می‌شود، پیامک دریافت کنید.

 • سرویس ایمیل میلرلایت

با فعال کردن بخش سرویس ایمیل MailerLite شما می‌توانید پرداخت‌کننده‌های هر آیتم مالی را به فهرستی از سایت MailerLite اضافه کنید و برای آنها ایمیلی حاوی متن دلخواهتان ارسال کنید.

.

مشتریان:

 • کسب‌وکارهای خرد
 • اشخاص

.

افتخارات:

.

گالری:

دانلود لوگو فارسی با کیفیت پی‌پینگ {PNG, JPG}

دانلود لوگو انگلیسی با کیفیت پی‌پینگ {PNG, JPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.payping.ir

تلفن: 75038797-021

دورنگار: 47627172-021

پست الکترونیک: info@payping.ir

نشانی: میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، کوچه پنجم، پلاک 4، واحد 7

استارت‌آپ پی‌پینگ در شبکه‌های اجتماعی: