راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مؤسسه اعتباری ملل

مؤسسه اعتباری ملل در سال ۱۳۶۶ با نام صندوق قرض‌الحسنه عسکریه فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۳ با شکل گرفتن وزارت تعاون به‌عنوان اولین تعاونی اعتبار آزاد در سطح کشور مجوز فعالیت خود را از وزارت تعاون اخذ کرد و پس‌ازآن حوزه عملیات خود را به سراسر کشور گسترش داد.

هم‌زمان پیگیری‌های لازم را جهت اخذ مجوز فعالیت تحت عنوان مؤسسه مالی و اعتباری عسکریه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد به‌طوری‌که در زمان ریاست کلی مرحوم دکتر نوربخش دستور ایشان به مرحوم دکتر زرین قلم در جهت تسریع صدور مجوز ابلاغ شده است.

در سال ۱۳۸۵ توافق‌نامه‌ای بین هیئت‌مدیره مؤسسه و بانک مرکزی برای تبدیل تعاونی اعتبار عسکریه به مؤسسه مالی و اعتباری امضاء شد که درنهایت این توافق‌نامه منجر به صدور موافقت اصولی بانک مرکزی شد.

سپس مؤسسه با فراهم آوردن اسناد و مدارک موردنیاز و اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار در ابتدای سال ۱۳۹۰ جهت تأمین سرمایه موردنیاز و تبدیل‌شدن به سهامی عام، اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد که پس از اتمام مراحل پذیره‌نویسی و بررسی و تائید بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ ۱۲ تیر ماه سال ۱۳۹۰ نزد اداره کل ثبت شرکت‌ها به‌عنوان مؤسسه مالی و اعتباری سهامی عام ثبت و تغییرات آن در روزنامه رسمی درج شد و پس‌ازآن نام مؤسسه با شماره ۱۰۸۴۰ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید.

.

مدیرعامل: سید امین جوادی

اعضای هیئت‌مدیره:

مدیرعامل‌ها از ابتدا تاکنون:

سال تأسیس: ۱۳۶۶

تعداد شعب: ۳۲۲ (+)

تعداد دستگاه خودپرداز:

تعداد دستگاه پایانه شعب:

تعداد کارت صادرشده:

تعداد باجه: ۰ (+)

تعداد کارمندان:

.

محصولات الکترونیکی:

.

خدمات الکترونیکی:

.

شرکت‌های وابسته:

  • صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد ملل
  • شرکت کارگزاری ملل پویا

دانلود لوگوی باکیفیت موسسه اعتباری ملل {PNG, JPG}

.

راه‌های ارتباطی

وب‌سایت: www.melalbank.ir

تلفن: ۰۲۱۸۸۶۲۰۶۸۴ الی ۹۹

واحد امداد مشتریان: ۰۲۱۸۸۲۱۰۰۰۷

دورنگار: ۰۲۱۸۸۶۲۰۷۷۳

پست الکترونیک: info@melalbank.ir

نشانی: تهران، پایین بزرگراه همت، انتهای شیراز جنوبی، نبش شیراز ۶۸ شرقی، پلاک ۸

موسسه اعتباری ملل در شبکه‌های اجتماعی: