بانک‌ها تلفن همراه

نسخه جدید همراه بانک ملت با فضایی متفاوت و سرویس‌های تازه ارائه شد

کارت المثنی بانک ملت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نسخه جدید همراه بانک ملت با قابلیت‌های منحصربه‌فرد، در اختیار مشتریان این بانک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف افزایش کیفیت خدمات قابل‌ارائه از طریق همراه بانک، نسخه جدید این نرم‌افزار را با صفحه نمایشی کاربرپسند و با بهره‌گیری از المان‌های بصری مناسب نظیر نمودار گرافیکی، طراحی و عرضه کرد.

سامانه جدید همراه بانک ملت در دو نسخه اندروید و ios ویژه آیفون، طراحی شده که نسخه اندروید آن در دسترس مشتریان است و نسخه ios نیز به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

جستجوی شعب و خودپردازهای بانک ملت در سراسر کشور و مشاهده نتایج حاصله روی نقشه، از ویژگی‌های نسخه جدید این نرم‌افزار است.

استفاده از اثرانگشت جهت ورود به سامانه به‌جای ورود نام کاربری و رمز عبور، امکان صدور انواع حواله ملتی، منظم، پایا، ساتنا و سحابی، پرداخت گروهی قبوض، نمایش نرخ ارز و نمودار تغییرات آن، خرید از پایانه‌های فروشگاهی با استفاده از فناوری NFC تلفن همراه و مشاهده بایگانی فعالیت‌های صورت گرفته، از دیگر ویژگی‌های سامانه جدید همراه بانک ملت است.

قرار است با استفاده از قابلیت‌های جدید سامانه همراه بانک ملت، خدمات نوین و منحصربه‌فرد دیگری به‌صورت تدریجی و مداوم به مشتریان ارائه شود.

نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک ملت از طریق نشانی mobile.bankmellat.ir/mobile قابل‌دسترسی است و دارندگان نسخه قدیم می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به شعبه و با استفاده از رمز فعلی خود نسبت به فعال‌سازی نسخه جدید اقدام کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */