خبر

بانک آینده به‌عنوان برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه انتخاب شد

سامانه کیلید
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مؤسسه یورومانی (Euromoney) بانک آینده را برای سال ۲۰۱۷ به‌عنوان «برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه» اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، مؤسسه معتبر یورومانی مدت ۲۶ سال است که بانک‌ها را در سه سطح: کشوری، منطقه‌ای و جهانی بر اساس عملکرد سال مالی قبل، ارزیابی و با یکدیگر مقایسه میکند و در نتیجه برترین بانک در هر کشور، برترین بانک منطقه و هم‌چنین برترین بانک‌های هر منطقه در رشته‌های مختلف در مناطق جغرافیایی جهان (خاورمیانه، آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی و آفریقا.) و برترین بانک جهان و برترین بانک‌ها در چند رشته تخصصی در سطح جهانی را انتخاب می‌کند.

در کشورهای مختلف، این ارزیابی، واجد اهمیت و توجه حرفه‌ای از سوی مؤسسات و نهادهای تخصصی است.

با همین رویکرد، مؤسسه یورومانی، در سال جاری، بانک آینده را به‌عنوان «برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه» (Best Bank Transformation In Middle East) برای سال ۲۰۱۷ میلادی، انتخاب و اعلام کرد.

این نخستین بار است که یک بانک ایرانی موفق شده این عنوان را در سطح منطقه، آن هم منطقه «خاورمیانه» که برجسته‌ترین بانک‌های جهان، نظیر Deutsche Bank، Goldman sachs، Standard Chartered، Barclays، Citi Bank، HSBC و… در آن فعالیت می‌کنند، را کسب کند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید