خبر

برنده خودرو BMW-X1 ماناپی مشخص شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

قرعه‌کشی جشنواره سامانه ماناپی با عنوان «صفر تا صد» روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه هم‌زمان با ولادت حضرت قائم (عج) برگزار و برنده آن مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی ماناپی، در مراسم قرعه‌کشی این جایزه که در کافه آی‌تی با حضور مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون و مدیران ماناپی برگزار شد، مریم یزدانی توانست BMW-X1 را از آن خود کند.

قرعه‌کشی از میان کاربرانی که از ابتدای شهریورماه سال گذشته تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری در این جشنواره مشارکت کردند، انجام شد و همه کاربرانی که حداقل ۱۵۰ امتیاز در طول دوره جشنواره کسب کرده بودند در قرعه‌کشی جایزه ویژه، شرکت داده شدند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قرعه‌کشی و همچنین پیگیری اخبار مربوط به جشنواره‌های ماناپی می‌توانند به صفحه اینستاگرام ماناپی به آدرس manapayapp@ و وب‌سایت manapay.com مراجعه کنند.

پرداخت قبض، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنت، پرداخت جریمه خودروها، کارت به کارت، موجودی و  پرداخت به موسسات خیریه ازجمله خدمات اپلیکیشن ماناپی به کاربران است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */