خبر

برنده بنز جشنواره «جوایز پذیرندگان سداد» مشخص شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

قرعه‌کشی جایزه ویژه جشنواره «جوایز پذیرندگان سداد» انجام و برنده یک دستگاه خودروی بنز سری E مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیکی سداد، مراسم قرعه‌کشی، روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۹۷ در محل سالن حافظ بانک ملی ایران با حضور مهندس محمدمهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مهندس منوچهر رضا نیا، عضو هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سداد، نماینده دادستانی و مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد.

جایزه ویژه جشنواره «جوایز پذیرندگان سداد» یک دستگاه خودروی بنز سری E بود که در این مراسم پس از انجام قرعه‌کشی، پذیرنده‌ای از روستای کیفته گیوسین از توابع بخش پادنا شهرستان سمیرم اصفهان برنده این جایزه شد.

مراسم قرعه‌کشی جایزه ویژه جشنواره به صورت زنده از اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد پخش شد و هزاران نفر از پذیرندگان این شرکت به صورت مستقیم شاهد انجام قرعه‌کشی بودند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد از اول شهریورماه تا پایان اسفندماه ۱۳۹۶ جشنواره «جوایز پذیرندگان سداد» را برگزار کرد. جوایز این جشنواره هر هفته سه جایزه صد میلیون ریالی و یک دستگاه خودروی بنز سری E در پایان دوره بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */