شرکت‌ها

استمرار سهم بالای به پرداخت ملت در صنعت پرداخت طبق گزارش شاپرک

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت «به پرداخت ملت» با سهم ۲۱/۲۰ درصدی از تعداد تراکنش‌ها و سهم ۲۵/۲۳ درصدی از مبلغ تراکنش و در استمرار وضعیت گذشته خود، همچنان بیشترین سهم صنعت پرداخت الکترونیک کشور را به خود اختصاص داده و در جایگاه نخست بازار قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، با تأکید و بررسی آمار منتشر شده شاپرک از عملکرد شرکت‌های صنعت پرداخت الکترونیک کشور در اسفندماه سال ۱۳۹۶، می‌توان اعلام کرد به پرداخت ملت با پوشش ۲۳/۱۶ درصد از بازار تراکنش‌های کارت‌خوان فروشگاهی، بالاترین سهم را به خود اختصاص داده و همچنان با پوشش ۲۵/۷۹ درصدی از مبالغ بازار کارت‌خوان فروشگاهی، بالاترین سهم را در اختیار خود دارد.

قابل ذکر است در اسفندماه سال گذشته به پرداخت ملت، همچنان با پوشش ۲۳/۲۲ درصد از بازار تعداد تراکنش‌های خرید، بالاترین سهم را به خود اختصاص داده است.

در اسفند سال ۹۶ به پرداخت ملت همانند بهمن‌ماه همچنان با پوشش ۲۶/۳۵ درصد از بازار تراکنش‌های خرید، به عنوان بالاترین دارنده سهم مبلغی تراکنش‌های مذکور قلمداد شده و بالاترین افزایش را در ارزش ریالی تراکنش‌های خرید به دست آورد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */