راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رئیس پارک فناوری پردیس از نقش این پارک در زنجیره کارآفرینی کشور می‌گوید

رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی، از اقدامات قابل‌توجه این پارک را تلاش برای مستحکم‌تر کردن زنجیره کارآفرینی کشور عنوان کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی، نقطه قوت این پارک را در سال ۹۶ را رویکرد نقش‌آفرینی در زنجیره ایده تا محصول دانست و گفت: «صاحبان ایده، صاحبان اختراع، استارت‌آپ‌ها، تیم‌های جوان کاری، شرکت‌های بالغ، صنایعی که در کشور فعال هستند، هرکدام به‌نوعی در این زنجیره قرار گرفتند.»

او افزود: «ما سعی کردیم در هر بخش نقش‌آفرینی خود را به‌طور جدی داشته باشیم. تا این زنجیره اتصال و پیوند بهتری را داشته باشد.»

به گفته صفاری نیا، پارک فناوری پردیس معاونت علمی، در سال ۹۷ با افزایش اقدامات تکمیل‌کننده و تقویت‌کننده این زنجیره تلاش خواهد کرد تا نقش‌آفرینی جدی‌تری را در عرصه فناوری و نوآوری کشور داشته باشد.

او ادامه داد: «همچنین تلاش می‌کنیم تا در نظام ملی نوآوری کشور و اکوسیستم کارآفرینی کشور پارک فناوری پردیس معاونت علمی نقش جدی‌تری داشته باشد.»

رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی، ابراز امیدواری کرد تا این پارک بتواند بیش‌ازپیش به زایش شرکت‌های دانش‌بنیان تازه و استارت‌آپ‌های نو کمک کند.

او همچنین تقویت بهتر شرکت‌های دانش‌بنیانی که در پارک فناوری پردیس معاونت علمی مستقر هستند را نیز اقدامی مهم در تقویت این زنجیره دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.