راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تجهیز ۳ شعبه دیگر در بانک آینده به خدمات بانکی ویژه روشندلان

در آستانه سال نو و هم‌زمان با عید نوروز، بانک آینده، سه شعبه دیگر از مجموعه شعب خود را در شهرهای اصفهان (شعبه سی‌وسه‌پل ۱۱۰۳)، شیراز (شعبه ملاصدرا ۵۲۱۸) و مشهد (شعبه مرکزی ۱۰۰۴)، به سامانه خدمات بانکی ویژه روشندلان، تجهیز کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، سامانه خدمات بانکی مذکور، این امکان را فراهم می‌آورد تا روشندلان گرامی، به‌صورت مستقل، امور بانکی خود مانند: افتتاح حساب، انتقال وجه، واریز مبالغ و … را انجام دهند.

پیش از این، در سال ۱۳۹۵ نیز، بانک آینده، برای نخستین بار، یکی از شعب خود واقع در یوسف‌آباد تهران را به خدمات بانکی ویژه این عزیزان تجهیز کرده بود و در ادامه، دو شعبه از شعب بانک در شهر تهران، واقع در خیابان دولت (کد ۲۲۰) و شهرک غرب (کد ۲۵۷) نیز مجهز به این سامانه شدند.

بانک آینده، در نظر دارد؛ تا شعب دیگری واقع در استان‌های خوزستان، آذربایجان شرقی، مازندران، آذربایجان غربی و البرز را نیز در آینده‌ای نزدیک، به این سامانه، تجهیز نماید.

تجهیز شعب مختلف بانک، برای روشندلان و ارائه خدمات ویژه بانکی، گامی در راستای بهبود سبک زندگی این گروه گرامی، از جامعه محسوب شده و از دستاوردها و افتخارات بانک آینده در اجرای بخشی از برنامه مسئولیت اجتماعی و طرح تکریم ارباب‌رجوع است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.