راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اختصاص بودجه‌ هدایای نوروزی سپ به زلزله‌زدگان کرمانشاه

هزینه ۲ میلیارد ریالی چاپ سررسید و تقویم سال ۱۳۹۷ شرکت پرداخت الکترونیک سامان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، بنابر تصمیم هیئت‌مدیره این شرکت و ضرورت حمایت جدی از هم‌وطنان زلزله‌زده مقرر شد بودجه‌ ۲ میلیارد ریالی چاپ سررسید و تقویم سال ۱۳۹۷ برای بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص یابد.

بدین ترتیب، براساس برنامه‌ریزی‌ها و مذاکرات انجام‌شده با ستاد تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه، بودجه‌ی مذکور برای ساخت مدرسه در یک زمین ۵۰۰ متری واقع در روستای «بیامه علیا» از توابع شهرستان «دالاهو» در شهر «گهواره» بخش «قلخانی» استان کرمانشاه، اختصاص یافته‌است که این پروژه‌  ظرف ۴ ماه آینده به بهره‌برداری رسیده و از سال تحصیلی آتی برای تمامی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی این روستا (از پیش دبستانی تا ششم) قابل استفاده خواهد بود.

شایان ذکر است سپ در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، پیش از این نیز مبلغ ۲ میلیارد ریال را صرف تامین چادر، پتو، اقلام خوراکی و سایر مواد مورد نیاز زلزله‌زدگان در روزهای ابتدایی حادثه کرده بود. همچنین با استفاده از سامانه #۷۲۴* این شرکت، بیش از ۴۵ میلیارد ریال کمک‌های نقدی مردم خیر کشورمان جمع‌آوری و به حساب جمعیت هلال احمر واریز گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.