استارت‌آپ‌ها شرکت‌ها

سپ حامی بخش استارت‌آپ‌های دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

تراکنش‌های اینترنتی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران از فردا با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سامان، برگزار خواهد شد.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود. این جشنواره از ابتدای زمان تأسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد. سپ امسال حامی ویژهٔ بخش استارت‌آپ‌های این جشنواره خواهد بود و در نمایشگاه جانبی مراسم اختتامیه، در کنار ۳۲ استارت‌آپی که حامی آنها بوده حضوری پررنگ خواهد داشت.

امسال مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می‌شود و بخش نمایشگاهی آن از ساعت ۹ الی ۱۷ عصر فعال است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */