راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

هولدینگ بهسازان فردا اسپانسر سومین نمایشگاه و کنفرانس اینترنت اشیا

0

هولدینگ بهسازان فردا در جهت حمایت از کارآفرینان جوان، اسپانسر استارت‌آپ‌های فعال در حوزه IOT که با حمایت مدیران اجرایی سومین نمایشگاه و کنفرانس اینترنت اشیا در قالب لیگ IOT در این رویداد حضور دارند، شد.

به گزارش روابط عمومی هولدینگ بهسازان فردا، این مجموعه علاوه بر حمایت ویژه از این رویداد به دلیل نقش‌آفرینی که در اکوسیستم اینترنت اشیای ایران تاکنون داشته، تصمیم به ارائه توانمندی‌ها و تکمیل زنجیره ارزش خود در این رویداد دارد.

در روز دوم این همایش محمدهادی شالباف، معاون راهبری کسب‌وکار هولدینگ بهسازان فردا نیز در پنل شهر هوشمند و تبیین مدل صحیح توسعه شهر هوشمند و نقش محوری نظام مالی در آن و استراتژی بهسازان فردا در آینده برای توسعه کسب‌وکارهای فناورانه می‌پردازد.

همچنین مهندس مسعود خرقانی معاون فناوری اطلاعات، شرکت صنایع یاس ارغوانی در پنل بانکداری و بیمه و به بیان مفاهیم، استراتژی‌ها و مسائل بانکداری در اکوسیستم اینترنت اشیا و آینده فناوری و نقش آن در توسعه این اکوسیستم خواهد پرداخت.

طبق این گزارش، دکتر مسعود نارنجی، مدیر پروژه شرکت صنایع یاس ارغوانی در سخنرانی که در سالن اصلی این همایش انجام خواهد شد در خصوص نسل چهارم فناوری و اهمیت بانکداری در آن و تبیین مفهوم بانکداری اشیاء را توضیح می‌دهد.

سومین نمایشگاه و کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا IoTex2018 صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت دو روز ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه در بوستان گفت‌وگو تهران آغاز به کار کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.