خبر

جشنواره پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک ایران زمین برگزار می‌شود

باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک ایران زمین، در نظر دارد برای پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی این بانک جوایزی را به قید قرعه اهدا کند و جشنواره پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک ایران زمین را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در این جشنواره که از ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ الی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می‌شود، تمامی دارندگان کارتخوان‌های بانک ایران زمین می‌توانند با کسب امتیازهای لازم از هر تراکنش و میانگین موجودی بیشتر از ۳۰ میلیون ریال طی دوره در این جشنواره شرکت کنند.

به موجب این طرح کلیه فروشگاه‌های دارنده دستگاه‌های کارتخوان بانک ایران زمین، می‌توانند با استفاده بیشتر از این دستگاه‌ها امتیاز خود را جهت برخورداری از جوایز ویژه این جشنواره افزایش دهند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و یا مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور اقدام کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */