خبر

سخنرانی‌های برت کینگ برای دومین بار در همایش‌های بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

بانکداری ۴.۰

برت کینگ را با اسامی مختلفی می‌شناسند، سخنران حوزه فین‌تک، نویسنده پرفروش استرالیایی، بنیان‌گذار استارت‌آپ موون و غیره. شاید خیلی‌ها هم نام او را در کنار کتاب‌هایی مانند گسست بانک‌ها و بانک ۲.۰ و بانک ۳.۰ و کتاب جدیدش که در حال نوشتن آن است به نام بانک ۴.۰ می‌شناسند و احتمالا با پادکست‌های هفتگی‌اش با عنوان «برکینگ بنکز»، با موضوع فناوری‌های مالی، آشنایی دارند.

او اولین بار در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور داشت و سخنرانی انجام داد و حالا برای دومین بار در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

حضور برت کینگ

او فردا در روز اول همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶، کارگاهی با موضوع «روندهای بانکداری در جهان» خواهد داشت که در سالن ۲ مرکز همایش تشکیل می‌شود.

در سوم بهمن ماه هم کینگ در ساعت ۹ صبح و در سالن اصلی سخنرانی با موضوع «بانک ۴.۰، بانکداری در همه جا بدون حضور در بانک‌ها» خواهد داشت. کتاب بانک ۴.۰، ششمین کتابی است که برت کینگ به بازار ارائه می‌کند.

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */