خبر

شرکت سرو رایانه کارگاه آموزشی امنیت در ابرخصوصی بانک‌ها برگزار می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت سرو رایانه از برگزاری کارگاه آموزشی امنیت در ابرخصوصی بانک‌ها در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت خبر داد.

همان‌گونه که معماری ابر منجر به چابکی در ارائه سرویس خصوصاً در مراکز داده بانک‌ها و مؤسسات مالی گردیده است، مخاطرات امنیتی آن نیز وسیع‌تر و تأثیرگذارتر از قبل مطرح است.

در این خصوص کارگاه امنیت ابرخصوصی توسط شرکت سرورایانه در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به معرفی رویکردهای جدید در ایمن‌سازی ابرخصوصی و متدولوژی‌های امنیتی در این مدل از مراکز داده می‌پردازد.

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «نوآوری، بازیگران جدید و کارآیی در کسب و کار مالی» دوم و سوم بهمن ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */