راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

خانه‌تکانی در بخش فناوری شهرداری / با محمد فرجود بیشتر آشنا شوید

ماهنامه عصر تراکنش / شهریورماه امسال که محمدعلی نجفی شهردار تهران شد، برای او این تیتر را انتخاب کردیم: «مسئله شهر هوشمند در برابر آقای ریاضیدان». مسائل آقای شهردار به‌مرور بیشتر و بیشتر شد و از گوشه و کنار انتقادها زیاد شد. یکی از نقدهایی که به او وارد شد، استفاده کردن از مدیران پیر بود. با این ‌حال نجفی در یکی از انتخاب‌هایش یکی از مدیران جوانی را بر صندلی مدیریت فناوری اطلاعات شهر تهران نشاند که برای فعالان فناوری ایران شناخته‌شده است؛ محمد فرجود که پیش ‌از این مدیر راهکارهای سازمانی ایرانسل بود.

ببینید: نگاهی به آنچه در پنجمین نشست فینتاک با محوریت NFC گذشت

فرجود، دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف و متولد سال ۱۳۶۱ شهر شیراز است. فرجود، مهندسی مکانیک خوانده و مدیریت اجرایی (MBA). او این روزها در حال اتمام دوره دکتری خود در دانشگاه تربیت مدرس در رشته مدیریت استراتژیک است.

فرجود در مسیر حرفه‌ای خود و پیش از ایرانسل معاون توسعه کسب‌وکار در هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع نوین تأمین (وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی) و مدیر پروژه اپراتور سوم و مدیر ارشد بازاریابی رایتل بوده است. او از سال ۱۳۹۴ با سمت مدیرکل کسب‌وکار سازمانی به ایرانسل پیوست و ضمن ایجاد تحول جدی در این حوزه گام‌های مؤثری در توسعه راهکارهای نوین سازمانی همچون خدمات ارتباطی پیشرفته، خدمات دیتا، اینترنت اشیا، راهکارهای شهر هوشمند، حمل‌ونقل هوشمند، راهکارهای ابری، خدمات نوین پرداخت و کلان‌داده‌ها برداشته است؛ به‌نحوی‌که واحد تحت مدیریت او در دو سال متوالی به‌عنوان واحد برتر در کل گروه MTN در حوزه خدمات سازمانی برگزیده شد.

محمد فرجود از سوی محمدعلی نجفی، شهردار تهران، به‌عنوان سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران منصوب شد. (+)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.