بانک‌ها

انتقال وجه شتابی از مبدا کارت‌ بانک اقتصاد نوین در اپلیکیشن ۷۲۴ امکان‌پذیر شد

تراکنش‌های اینترنتی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

انتقال وجه شتابی از مبدا کارت‌ بانک اقتصاد نوین در اپلیکیشن ۷۲۴ امکان‌پذیر شد و به این ترتیب کاربران این اپلیکیشن می‌توانند از مبدا ۱۸ کارت بانکی عملیات انتقال وجه انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، دارندگان کارت‌های بانک اقتصاد نوین از این پس می‌توانند با نصب اپلیکیشن ۷۲۴، به سادگی از کارت بانکی خود به تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب، پول کارت به کارت کنند.

با اضافه شدن این بانک، کاربران اپلیکیشن ۷۲۴ می‌توانند هم اکنون از مبدا ۱۸ کارت بانکی کشور شامل ملی، سپه، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، شهر، آینده، قرض الحسنه رسالت، انصار، سینا، سرمایه، دی، پست بانک ایران، ایران زمین، قوامین، حکمت ایرانیان، خاورمیانه و مهر اقتصاد به تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب، عملیات انتقال وجه انجام دهند.

آخرین نسخه اپلیکیشن ۷۲۴ ویژه سیستم عامل اندروید و iOS از طریق ؜این لینک قابل دریافت است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */