راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بن‌کارت بانک کارآفرین در شعب سراسر کشور در دسترس است

مشتریان بانک کارآفرین می‌توانند برای دریافت و استفاده از «بن‌کارت»، به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند. به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، «بن‌کارت» این بانک در راستای تکمیل سبد محصولات و ارائه خدمات متنوع به مشتریان ارائه شده است.

بن‌کارت نوعی کارت پیش‌پرداخت مغناطیسی است که با نام، بدون ارتباط با حساب، با قابلیت شارژ مجدد و به‌منظور پرداخت مزایا و وجوه غیرنقدی به کارکنان و پرسنل شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات مختلف صادر می‌شود. دارنده «بن‌کارت» می‌تواند کالا و خدمات مورد نیاز خود را به‌دفعات و هر بار به میزان دلخواه تا سقف موجودی کارت، از فروشگاه‌های مجهز به پایانه فروش بانک کارآفرین و یا هر یک از بانک‌های عضو شبکه شتاب خریداری کند. علاوه‌بر این امکان استفاده از محصول بن‌کارت از طریق درگاه‌های الکترونیکی از جمله خرید اینترنتی، پرداخت الکترونیکی قبوض مصرفی و خرید شارژ نیز امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است که «بن‌کارت» تمامی قابلیت‌های کارت بانکی به غیراز انتقال وجه و برداشت وجه نقد را دارد و بنا به درخواست اشخاص حقوقی و برای پاسخگویی به نیاز شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قصد پرداخت مزایای غیر نقدی به کارکنان یا افراد تحت پوشش خود را دارند، طراحی و ارائه شده است. از جمله ویژگی‌های دیگر این محصول امکان دریافت صورتحساب از دستگاه‌های خودپرداز بانک کارآفرین است.

اطلاعات بیشتر در خصوص بن‌کارت در دسترس علاقه‌مندان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.