راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دستگاه‌های خدمات الکترونیک بانک ملی ایران در شعبه فخر رازی رونمایی شد

بانک ملی ایران در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان، تعدادی از دستگاه‌های خدمات الکترونیک را در شعبه فخر رازی رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با حضور اعضای هیئت‌مدیره بانک در شعبه فخر رازی، دستگاه‌های Cashless ATM (پایانه غیرنقدی)، CRC (دستگاه خودپرداز و خود دریافت) و VTM (خود بانک) این شعبه رونمایی شد.

Cashless ATM دستگاهی است که تمامی خدمات یک دستگاه خودپرداز به‌استثنای پرداخت پول نقد را انجام می‌دهد.

VTM (Virtual Teller Machine) نیز در واقع یک ماشین تحویلدار است که می‌تواند خدمات مختلفی از قبیل پاس کردن چک، ساتنا، پایا، افتتاح حساب، تعویض ملی کارت و… را ارائه کند. با استفاده از VTM مشتریان می‌توانند به‌صورت مجازی با کارشناسان شعب الکترونیکی ارتباط داشته و امور بانکی خود را با سهولت بیشتری انجام دهند.

ATM Cash Recycler (CRC) قابلیت دریافت و پرداخت پول نقد را داراست به‌گونه‌ای که همان وجوه دریافتی از مشتری را تفکیک کرده و در باکس مربوطه به‌صورت مرتب قرار می‌دهد تا درصورت نیاز پرداخت کند.

در این بازدید برات کریمی و مسعود خاتونی از اعضای هیئت‌مدیره بانک، حبیب‌اله خالصی رئیس اداره کل مدیریت عملیات بانکی و علی خسروی رئیس اداره امور شعب مرکزی تهران حضور داشتند و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شعبه فخر رازی، با مسئولان و کارکنان شعبه نیز دیدار و گفتگو کردند.

شعبه فخر رازی بانک ملی ایران در خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، پلاک ۱۳۶۲ واقع است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.