راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک اقتصاد نوین به باشگاه سه‌تایی‌ها پیوست!

از قدیم گفتند تا سه نشه بازی نشه. حالا حکایت تشکرهای بانک مرکزی است و بانک اقتصاد نوین. عملکرد مطلوب بانک اقتصادنوین در مرحله ششم واریز یارانه‌ای نقدی موجب شد دبیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای سومین ماه متوالی در نامه‌ای به مدیرعامل بانک اقتصادنوین از عملکرد این بانک قدردانی کند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نامه سوم سید محمود احمدی به احمد طاهری آمده است: با توجه به اینکه درصد تراکنش‌های موفق بانک اقتصادنوین در بازه زمانی برداشت یارانه‌های نقدی دور ششم بالای ۹۵ درصد بوده است، بدین‌وسیله از زحمات و تلاش‌های جنابعالی و همکاران محترم آن بانک و زیرمجموعه تابعه که در پرداخت یارانه‌ها به نحو مطلوب به ایفای نقش پرداخته‌اند، قدردانی نموده و از درگاه ایزد منان برایتان توفیق در توسعه و بهبود خدمت‌رسانی به مردم آرزو می‌نمایم.

بر اساس این گزارش دربازه زمانی واریز و برداشت نقدی یارانه‌ها مرحله ششم طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ مردادماه تعداد کل تراکنش‌های بانک اقتصادنوین ۷۸۲ هزار و ۶۱۹ مورد بوده است که ۹۹. ۴ درصد این تراکنش‌ها موفق بوده است.

لازم به ذکر است عملکرد بانک اقتصادنوین در مرحله چهارم و پنجم واریز یارانه‌های نقدی نیز موجب شده بود که دبیرکل بانک مرکزی از این بانک قدردانی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.