راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کانتر بورس، خدمت جدیدی از مراکز ارتباط فردا

خدمات تخصصی بازار سرمایه در اولین سوپرمارکت خدمات مالی کشور ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به‌منظور توسعه خدمات مراکز ارتباط فردا، ۸ مرکز ارتباط فردا به کانتر بورس مجهز شدند. در حال حاضر مراکز ارتباط فردای قزوین، قم، ولیعصر و آرژانتین تهران، انقلاب اهواز، زند شیراز، دانشگاه مشهد و اطلسی یزد به کانتر بورس مجهز شده‌اند و مشتریان می‌توانند با مراجعه به این مراکز از امکان احراز هویت، صدور کد بورسی و دسترسی‌های لازم برای خریدوفروش در بازار بورس اوراق بهادار تهران بهره‌مند شوند.

پیش از این، فقط مرکز پونک ارتباط فردا  این خدمت را به مشتریان ارائه می‌کرد. با برنامه‌ریزی انجام شده، کارشناسان مراکز ارتباط فردا دوره‌های آموزشی و تخصصی بازار سرمایه را گذراندند و کارشناسان این ۹ مرکز مجهز به کانتر بورس، دوره‌های تخصصی کارگزاری بانک آینده را به‌صورت ویژه طی کردند.

این خدمت در کنار صندوق سرمایه‌گذاری که پیش از این به مجموعه خدمات این مراکز اضافه شده بود، سبد کامل‌تری را در حوزه بازار سرمایه در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. به‌زودی ۵۴ مرکز دیگر ارتباط فردا نیز این خدمات را به مشتریان ارائه خواهند کرد.

مراکز ارتباط فردا به‌عنوان اولین سوپرمارکت خدمات مالی در کشور فعالیت خود را در مهرماه ۹۳ آغاز کردند. این مراکز اکنون در ۶۳ نقطه از کشور خدمات مالی بانکی و غیر بانکی را با رویکرد محلی سازی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.efarda.ir مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.