راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آغاز ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان اپلیکیشن‌های موبایل در ایران

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فراخوان ثبت‌نام در وام وجوه اداره شده را برای حمایت از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های موبایل منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فراخوان ثبت‌نام از متقاضیان دریافت تسهیلات نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه (Mobile-APP) بار دیگر منتشر شده است.

براساس این فراخوان قرار است حمایتی از نرم‌افزارهای تخصصی، توسعه‌دهندگان حقیقی و حقوقی نرم‌افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چندرسانه‌ای برای تلفن همراه صورت گیرد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این حمایت‌ها را در قالب وام وجوه اداره‌شده انجام می‌دهد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی وام وجوه اداره‌شده اقدام کنند.

 

تسهیلات به چه کسانی و چه میزان تعلق می‌گیرد؟

مخاطبان این حمایت‌ها افراد حقیقی و حقوقی که در گذشته حداقل یک نرم‌افزار کاربردی ایمن تلفن همراه باکیفیت را تولید کرده باشند، هستند و سقف تسهیلات نیز برای هر متقاضی ۱۵۰ میلیون ریال است.

 

نحوه ارزیابی

طرح‌های واصله از طریق وبگاه وجوه اداره شده پس از ارزیابی در کارگروه ارزیابی استانی و تأیید نهایی در دبیرخانه، برای طی مراحل بعدی به صندوق کارآفرینی امید معرفی می‌شوند.

  • ترکیب کارگروه ارزیابی استانی نرم‌افزارهای کاربردی ایمن تلفن همراه به شرح زیر است:
  • مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان (رئیس کارگروه)
  • نماینده پارک علم‌وفناوری استان (دبیر کارگروه)
  • نماینده صندوق کارآفرینی امید
  • نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان
  • یک نفر از خبرگان و توسعه‌دهندگان باسابقه نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه به انتخاب مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.