راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

گزارش تصویری راه پرداخت از رونمایی دستگاه ITM بانک شهر

اولین نمونه از دستگاه ITM شرکت توسعه و نوآوری شهر با همکاری بانک شهر طی مراسمی در روز سه‌شنبه 28 شهریورماه با حضور مدیرعامل بانک شهر و مدیران شبکه بانکی کشور رونمایی شد.

در این مراسم، ایران‌منش مدیر پروژه دستگاه ITM بانک شهر نیز به تشریح ویژگی‌های این دستگاه پرداخت و گفت: «بارزترین تفاوت ITM با VTM ماژولار بودن آن است که از ۴ بخش اصلی تشکیل شده که هر بخش نیز از اجزای متفاوتی تشکیل شده است؛ درواقع این دستگاه بر اساس نیاز مشتری قابل شخصی‌سازی خواهد بود. تبدیل‌پذیری دستگاه ITM یکی از ویژگی‌های رقابتی آن است که این دستگاه را می‌توان به‌عنوان یک فرابانک، صراف الکترونیک، خودبانک و دستگاه خودپرداز بدون وجه استفاده کرد.»

او ادامه داد: «تمام دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت‌های PSP می‌توانند به این دستگاه متصل شوند. همچنین این دستگاه به شبکه‌های شتاب و شاپرک هم قابل اتصال است.»

در این مراسم حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر گفت: «ارائه دستگاه ITM نمونه‌ای از نوآوری در خدمات از سوی بانک شهر است که با کمک جوانان این مرزوبوم و با هدف عدم اتکا به بازارهای خارجی به مشتریان بانکی خدمات‌رسانی خواهد کرد.»

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به رونمایی از دستگاه ITM توسط بانک شهر گفت: «این دستگاه، امکانات یک شعبه بانکی، مراکز تماس، موبایل بانک و اینترنت بانک را در هم می‌آمیزد تا یک عرصه جدید را به سوی مشتریان باز کند.»

محمد پورزرندی با بیان این‌که این دستگاه‌ها به مشتریان کمک خواهند کرد تا درخواست‌های بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند، خاطرنشان کرد: «افتتاح حساب و صدور کارت نقدی، انتقال وجه بین سپرده‌ها و انتقال وجه بانکی، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور اینترنتی کارت هدیه، پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک، انتقال وجه ساتنا، انتقال وجه پایا، صدور گواهی تمکن مالی، صورتحساب فارسی و لاتین، صدور ضمانت‌نامه بانکی و همچنین خدمات مبتنی بر دولت الکترونیک ازجمله خدماتی است که این دستگاه ارائه می‌دهد.»

1 دیدگاه
  1. کاظمی می‌گوید

    ضمن تبریک به مجموعه شرکت توسعه و نوآوری شهر، مشتاقانه منتظر راه اندازی و دیدن عملکرد این دستگاه در شبکه بانکی کشور هستیم. به امید موفقیت روز افزون تولیدکنندگان و مهندسین نخبه ایرانی در تولید محصولات خلاقانه و نو آورانه، علی الخصوص در صنعت بانکداری الکترونیک و پرداخت.
    بهترین خبر در این مراسم، وعده جناب دکتر میرنژاد از مدیران وزارت صنعت مبنی بر ممنوعیت ورود دستگاه های مشابه خارجی بود. امید که این وعده محقق گردد و گامی باشد بلند در حمایت از تولید داخل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت