شرکت‌ها

باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک آینده با طرح تشویقی آفتاب تمدید شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دورهٔ سوم باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک آینده که از ۲۲ اردیبهشت‌ماه، با مدیریت و برنامه‌ریزی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، آغاز شده بود تا پایان شهریورماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، هم‌زمان با تمدید دوره سوم، طرح تشویقی آفتاب با جوایز ویژه نیز برگزار خواهد شد. در این برنامه پذیرندگان می‌توانند بر اساس میزان رسوب سپرده متصل به پایانهٔ فروش با کسب امتیاز بیشتر، شانس خود را برای برنده شدن جوایز ویژهٔ طرح تشویقی شامل یک دستگاه لکسوس NX و ۲۰ سفر به جزیره بالی افزایش دهند.

امتیاز این طرح تشویقی بر اساس هر «ده میلیون» ریال حداقل مانده در پایان هرروز محاسبه می‌شود و شرط شرکت در قرعه‌کشی این برنامهٔ تشویقی، انجام حداقل ۵۰ تراکنش است.

امتیازهای مربوط به طرح آفتاب از ابتدای مردادماه تا انتهای شهریورماه برای پذیرندگان محاسبه خواهد شد و قرعه‌کشی این طرح مستقل از دوره سوم برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ba.efarda.ir مراجعه کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */