راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رییس هیأت مدیره مؤسسه صالحین شهردار قم شد

 اعضای شورای اسلامی شهر قم محمّد دلبری را به عنوان شهردار جدید قم انتخاب کردند.

در این دوره از گزینش و انتخاب شهردار قم، حدود ۱۰ نفر از مدیران استانی، شهرداری و فرا استانی مورد بررسی شورای اسلامی شهر قم قرار گرفت که در ‌‌نهایت از میان تمامی گزینه‌های مطرح و توانمند، آقای محمّد دلبری با سوابق درخشان مدیریت مالی و اقتصادی، با اکثریت آرا انتخاب گردید.

برپایه این گزارش مهندس دلبری که به تازگی به عنوان مدیر بر‌تر در کنگره مدیران پیشگام کشور در سال ۱۳۹۰ برگزیده شده بود، از مدیران و چهره‌های جوان و فعال در عرصه اقتصادی است که تاکنون توانسته است با عملکرد مطلوب و قابل قبول خود در سمت‌ها و مسؤولیت‌های مختلف و مهم، توانمندی‌های خود را در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف ایران ارائه نماید. وی با مدیریت و نوآوری در جایگاه‌های مسؤولیتی مختلف از جمله در زمان تصدی مدیریت کل امور شعب در یکی از مؤسسات مالی و اعتباریِ استان قم، گوی رقابت را از مجموعه‌های همتراز و حتی برخی از بانک‌های دولتی ربوده و ضمن جلب اعتماد عمومی با جذب سرمایه‌های خرد توانست به مجموعه‌ای قدرتمند و پرتوان برای ارائه خدمت به آحاد مردم تبدیل شود.

گفتنی است مهندس محمّد دلبری علیرغم اینکه ریاست هیأت مدیره مؤسسه مالی و اعتباری صالحین را برعهده دارد، ریاست ستاد ساماندهی هشت تعاونی اعتبار بحران زده در کشور را نیز در کارنامه خود ثبت نموده است.

از جمله فعالیت‌های ایشان می‌توان به موردی همچون: عضو و رییس هیأت مدیره مؤسسات شرکتهای وابسته به بنیاد تعاون بسیج، معاون اقتصادی بنیاد تعاون بسیج، معاون اعتبارات و سرمایه گذاری و معاون منابع انسانی و آموزش مؤسسه مالی و اعتباری مهر، مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری قم، مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری منطقه یک تهران، عضو گروه بانکداری اسلامی وزارت اقتصادی و دارایی و… اشاره داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.