راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سمینار «بازآفرینی شعب» با حضور مدیران ارشد بانکی با میزبانی توسن تکنو برگزار می‌شود

سمیناری یک روزه با عنوان «بازآفرینی شعب» با شعار «به سوی بانکداری دیجیتال» با حضور مشاوران بین‌المللی و مدیران ارشد بانک‌های کشور به میزبانی شرکت توسن تکنو پنج‌شنبه نوزدهم مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن تکنو، در طول برگزاری این سمینار یک‌روزه که پنج‌شنبه نوزدهم مرداد در هتل اسپیناس پالاس برگزار می‌شود، روند بانکداری دیجیتال در جهان موردبحث و بررسی قرار گرفته و تجارب عملیاتی بانک‌های بزرگ و مطرح جهان درباره شیوه‌های نوین بانکداری موردمطالعه قرار می‌گیرد.

سمینار «بازآفرینی شعب» در شرایطی برگزار می‌شود که در حال حاضر تحقیقات مؤسسات معتبر بین‌المللی نشان‌دهنده این است که بانکداری به شیوه‌های سنتی در دنیا به دلایل مختلف ازجمله افزایش هزینه شعب، تغییر رفتار مشتریان، ورود تکنولوژی‌های نوین و… موردبازنگری قرار گرفته و یکی از راهبردهای جدی در این خصوص، موضوع تحول و بازآفرینی شعب یا Branch Transformation است.

برای نیل به این هدف موضوع بازنگری در فرآیندهای شعب، کاهش یا ادغام آن‌ها، یکپارچه کردن کانال‌های ارائه خدمات به مشتریان و مواردی ازاین‌دست مطرح است. در چنین رویکردی است که مفهوم «شعبه مجازی» بانک‌ها تحقق می‌یابد و در این قالب، ارائه سرویس بانک، لزوماً از طریق شعب فیزیکی نخواهد بود و ارائه خدمات به مشتریان از طریق کانال‌های Omni Channel و در برخی مدل‌ها کیوسک‌های بدون تحویلدار انجام خواهد شد؛ بنابر این گزارش طی این سمینار یک روزه، نشستی تخصصی با عنوان «بررسی زمینه‌های بازآفرینی شعب در بانک‌های ایران» و با حضور مدیران عامل بانک‌های بزرگ و مطرح کشور برگزار می‌شود.

محورهایی نظیر اثر بازآفرینی شعب بر کارآیی و مدل کسب‌وکار فعلی بانک‌ها، نقش و تأثیر رگولاتور در بازآفرینی شعب، میزان آمادگی و نوع نگرش مشتریان در پذیرش بازآفرینی شعب، میزان آمادگی و پویایی شرکت‌های تأمین‌کننده خدمات و راهکارهای بانکی در پیاده‌سازی زیرساخت‌های بازآفرینی شعب و نیز بررسی تجارب، مدل‌ها و استراتژی‌های اجرای بازآفرینی شعب در بانک‌های ایران ازجمله مباحث قابل‌طرح در این نشست تخصصی خواهند بود.

شرکت توسن تکنو به‌عنوان یکی از شرکت‌های مطرح  ارائه‌دهنده راهکارهای بانکی و پرداخت در ایران، با هدف ترویج مفهوم «شعبه مجازی» و همچنین بررسی جنبه‌های مختلف و اجرایی Branch Transformation در نظام بانکداری، سمینار «بازآفرینی شعب» را برای مدیران و کارشناسان ارشد صنعت بانکداری کشور برگزار می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.