شرکت‌ها

علی بدیعی مدیر فینووا شد

علی بدیعی به‌عنوان مدیر مرکز نوآفرینی فردا (فینووا) انتخاب شد؛ پیش از این ناصر غانم‌زاده این سمت را در فینووا برعهده داشت. او پیش از این به‌عنوان مدیرعامل شتاب‌دهنده آرنا و معاون توسعه زیست‌بوم کارآفرینی شرکت پیشران به فعالیت مشغول بود.

مرکز نوآفرینی فردا (فینووا) یکی از مجموعه‌های شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا است که از زمستان ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است از همین رو با توجه به گذشت بیش از دو سال از فعالیت‌های شرکت و توسعه کسب‌وکارهای فین‌تک و نوپا بازطراحی فعالیت‌های این شرکت مدنظر قرار گرفته است. فینووا با رویکرد تحقق فرایند نوآوری باز شکل گرفت و حوزه اصلی فعالیت آن صنعت فناوری مالی است. این مرکز هم‌اکنون در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال فعالیت است.

بدین ترتیب فینووا بازوی اجرایی شرکت ارتباط فردا برای حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک خواهد بود که در کنار فینوتک – پلتفرم فنی بانکداری باز شرکت ارتباط فردا – مجموعه کاملی از خدمات به فین‌تک‌ها را عرضه خواهند کرد.

اولین مدیر فینووا ناصر غانم‌زاده بود که از بدو تأسیس راهبری این مجموعه را برعهده داشت؛ از این پس سید علی بدیعی این مسئولیت را ایفا خواهد کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */