خبر

امکان صدور مجدد سپهر کارت صادرات با شماره کارت قبلی

بانک صادرات ایران ارتقاء کمی و کیفی خدمات الکترونیکی را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا امکان صدور سپهر کارت جدید با شماره قبلی را فراهم کرده است که این مهم می‌تواند کاهش هزینه‌ها، افزایش دقت در عملیات بانکی و … را به همراه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک صادرات برای رضایت بیشتر مشتریان با هدف فراگیرتر کردن خدمات بانکی آسان و ایمن عرضه محصولات خدمات بانکداری الکترونیک نوین و متنوع را در برنامه خود قرار داده و در این زمینه نسبت به صدور و تحویل انواع کارت‌بانکی به مشتریان و متقاضیان در اسرع وقت اقدام می‌کند. بر این اساس تا پایان آذرماه سال ۱۳۹۵ بیش از ۶۴ میلیون انواع کارت الکترونیکی صادر و تحویل مشتریان داده است.

استقبال متقاضیان از خدمات کارت‌های سپهر، رشد ۱۷ درصدی تعداد این کارت‌ها را به دنبال داشته و مجموع تعداد این‌گونه کارت‌ها به حدود ۴۵ میلیون کارت رسیده است.

از بین انواع کارت‌های الکترونیکی، کارت‌های سپهر با توجه به قابلیت‌های زیاد آن‌که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز، خرید آنلاین از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاه‌های پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم می‌سازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

دارندگان سپهر کارت‌ها می‌توانند از خدمات متنوع دستگاه‌های خودپرداز، خدمت پرداخت تلفنی قبوض و تلفن‌بانک از طریق سامانه صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و دستگاه‌های کارت‌خوان شعب استفاده کنند.

بانک صادرات ایران با ۲۵۲۵ شعبه در سراسر کشور، نصب و راه‌اندازی بیش از ۵۳۲ هزار دستگاه کارت‌خوان متصل به حساب‌های این بانک، انجام روزانه حدود ۲۰ میلیون تراکنش آنی و ارائه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک بورسی کشور نقش مؤثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا کرده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه