راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اولین جشنواره هفته فناوری اطلاعات ایران در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

اولین جشنواره دنیای فناوری اطلاعات با نام «IT WEEKEND» با هدف معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق پنج‌شنبه، ۳۰ دی‌ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

معصومه بخشی پور؛ خبرگزاری مهر / این جشنواره ۳۰ دی‌ماه با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات ایران، مرکز شتاب‌دهی و نوآوری پارک فناوری پردیس و مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار خواهد شد.

دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد مجموعه رویدادهایی با عنوان جشنواره فناوری اطلاعات (IT Weekend) و با تمرکز بر مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات را به‌صورت سالیانه و در بازه‌های سه‌ماهه (چهار مرتبه در سال) برگزار کند.

این رویداد سال آینده نیز در بازه‌های سه‌ماهه (چهار مرتبه در سال) به‌صورت تخصصی و در حوزه‌های خاص فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

هفته فناوری اطلاعات برگرفته‌شده از کنفرانس‌های (TED) ولی در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و با احترام به ارزش‌های فرهنگی ایران اسلامی و در چارچوب قوانین کشور برگزار می‌شود.

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در سخنرانی‌ها به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند.

در این قالب، نوآوران و پیشوایان اندیشه و عمل در حوزه فناوری اطلاعات گرد هم فراخوانده شده تا ایده‌ها و ماجراهای خود را به اشتراک بگذارند. هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.