راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

عرضه سهام سومین شرکت انفورماتیکی هفته آینده در فرا بورس

سهام شرکت مبین وان کیش که یکی از فعالان حوزه خدمات مخابراتی و انفورماتیک در کشور است، هفته آینده برای اولین بار در فرابورس عرضه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مبین وان کیش، این شرکت یکی از فعالان عرصه مخابرات است که با ارائه راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش‌افزوده، امکانات متنوعی را برای مشترکان تلفن همراه، تلفن ثابت و سایر بسترهای ارتباطی فراهم کرده است.

مبین وان که با نماد «اوان» به تابلوی آیفکس وارد خواهد شد سومین شرکت حوزه انفورماتیک بورسی است. دو شرکت قبل هر یک با حدود قیمتی هر سهم ۹۰۰ تومان روی تابلو ثبت شدند که با گذشت چند ماه در حال حاضر به ۲.۵ برابر قیمت معامله می‌شوند.

با توجه به ضریب نفوذ بالای تلفن ثابت و همراه در تمامی مناطق کشور حتی در دورافتاده‌ترین مناطق، خدمات ارائه‌شده بر این بسترها به‌عنوان ابزاری مؤثر و کارآمد برای اطلاع‌رسانی، افزایش آگاهی و ارائه اطلاعات هدفمند برای مخاطبان خاص در سراسر کشور تبدیل شده است.

به همین منظور شرکت مبین وان با استفاده از تجربیات ارزنده در حوزه بازاریابی بین‌المللی و نرم‌افزار اختصاصی خود توانسته به‌عنوان بزرگ‌ترین و نخستین ارائه‌کننده خدمات ارزش‌افزوده (VAS) مخابراتی در ایران محصولات خود را به مشترکان معرفی کند.

در حال حاضر شرکت مبین وان خدمات متنوع و گسترده‌ای را در سراسر کشور بر روی خطوط ثابت و همراه به‌صورت متنی، صوتی، اپلیکیشن و … برای عموم مردم و سازمان‌های مختلف ارائه می‌کند.

همچنین با توجه به حضور نسل سوم سیم‌کارت‌های تلفن همراه (۳G) در بسترهای مخابراتی کشور، مبین وان در حال راه‌اندازی خدمات محتوایی غنی و اپلیکیشن‌های متنوع در این بستر است. ۱۰ درصد از سهام مبین وان کیش برای اولین بار هفته آینده در فرابورس عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.