راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

صدور تجارت کارت برای دارندگان حسابجاری سحر

بانک تجارت در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان امکان صدور تجارت کارت برای دارندگان حسابجاری سحر را فراهم آورده است .

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت با برقراری این امکان از این پس دارندگان حساب جاری سحر می توانند از مزایای دسته چک و تجارت کارت بطور همزمان بهره مند شوند .

کلیه مشتریان حقیقی که در بانک تجارت دارای حسابجاری سحر هستند می توانند با مراجعه به شعبه صاحب حساب خود درخواست صدور کارت کرده و از تمامی دستگاه های خودپرداز شبکه شتاب و POS های فروشگاهی برای انجام عملیات بانکی خود استفاده نمایند .

پیش از این بانک تجارت با اتصال کارتهای حسابهای قرض الحسنه و کوتاه مدت تجارت کارت به حسابجاری سحر امکان استفاده از کارت و حساب جاری را بصورت همزمان برای مشتریان خود امکان پذیر کرده بود . همچنین این بانک امکان انتقال وجه از تجارت کارت به کلیه کارتهای بانکهای عضو شتاب تا سقف سی میلیون ریال را از طریق سامانه پرداخت اینترنتی خود فراهم آورده بود .

هموطنان گرامی می توانند برای آگاهی بیشتر از امکانات مذکور به سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل نموده و یا به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.