راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین مترو و شرکت توسن سها در راستای توسعه خدمات «ایزی شارژ»

دستگاه «ایزی شارژ» با قابلیت شارژ کارت بلیت تهران و صدور بلیت‌های تک‌سفره و دو سفره مترو، توسط دکتر احمدی بافنده مدیرعامل شرکت متروی تهران و اعضای شورای شهر تهران رونمایی شد و تفاهم‌نامه همکاری در جهت توسعه خدمات ایزی شارژ بین شرکت متروی تهران و شرکت توسن سها امضا شد.

مدیرعامل متروی تهران در مراسم رونمایی از دستگاه‌های ایزی شارژ که با حضور اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، بر نصب و راه‌اندازی هرچه بیشتر این دستگاه‌ها و حرکت به سمت پرداخت‌های شهری مکانیزه و غیر دستی بدون نیاز به استفاده از پول نقد، تأکید کرد.

هم‌زمان با رونمایی از این دستگاه، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت متروی تهران و شرکت توسن سها در این خصوص به امضا رسید. بر اساس این تفاهم‌نامه تعداد دستگاه‌های ایزی شارژ فعال در مترو از تعداد 100 عدد دستگاه فعلی، به تعداد 560 عدد دستگاه در کلیه ایستگاه‌های مترو افزایش خواهد یافت.

مترو و شرکت توسن سها
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین مترو و شرکت توسن سها در راستای توسعه خدمات «ایزی شارژ»

شهروندان می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های ایزی شارژ که در حال نصب و توسعه در ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی هستند، بدون نیاز به مراجعه به باجه‌های فروش و بدون نیاز به همراه داشتن پول نقد و با استفاده از کارت‌بانکی خود، کارت بلیت الکترونیک خود را شارژ کنند و یا اقدام به تهیه بلیت تک‌سفره و دو سفره مترو کنند.

دستگاه‌های ایزی شارژ علاوه بر ایستگاه‌های مترو، در کلیه ایستگاه‌های بی‌آرتی نیز در حال نصب و بهره‌برداری هستند. بدین ترتیب شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه‌روز در بیش از هزار نقطه در سطح شهر تهران از خدمات دستگاه‌های ایزی شارژ برای شارژ کارت‌های «ایزی‌پِی» یا همان کارت بلیت الکترونیک شهر تهران استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.