خبر شرکت‌ها پی‌تک (PayTech)

‍ حضور سپ با شرکای تجاری‌اش در الکامپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

سپ امسال با جمعی از شرکای تجاری‌اش که از برترین کسب‌وکارهای آنلاین هستند در الکامپ حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، «اسنپ» سرویس درخواست خودروی آنلاین، «علی بابا» سامانه خرید اینترنتی بلیت هواپیما و قطار، «فیدیلیو» راهنما و ارائه‌دهنده تخفیف در رستوران‌ها، کافه‌ها و شیرینی فروشی‌ها و «باهمتا» سرویس مدیریت دریافت آنلاین پول به‌عنوان شرکای تجاری منتخب و کسب‌وکارهای آنلاین برتر کشور به معرفی و ارائه خدمات خود در غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ می‌پردازند.

این همکاری مشترک، در قالب تداوم برنامه‌های پرداخت الکترونیک سامان از مشارکت و حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین کشور صورت می‌گیرد.

سپ طی سالیان گذشته راهکارهای هوشمند پرداخت الکترونیک مبتنی بر نیاز هر یک از این کسب‌وکارها را به شکل انحصاری ارائه داده است.

در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پرداخت الکترونیک سامان از درگاه پرداخت موبایلی خود و درگاه پرداخت شخصی pay.ir در غرفه این شرکت واقع در سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران رونمایی خواهد کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */