بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها

راه‌اندازی اولین دستگاه خوددریافت-خودپرداز بانک سپه توسط ایران ارقام

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت ایران ارقام نسل جدیدی از دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز خود را در راستای بهینه‌سازی خدمات و رضایت‌مندی مشتریان بانک سپه در اختیار این بانک قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام، دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز شرکت ایران ارقام را می‌توان نسل پیشرفته‌ای از دستگاه‌های خودپرداز دانست که با هدف تأمین امنیت پولی و مالی و کاهش نرخ تمام شده پول در سیستم بانکی راه‌اندازی شده‌اند.

این دستگاه‌های مدرن علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات دستگاه‌های خودپرداز و انجام تراکنش‌های مختلف، امکان دریافت وجه نقد و واریز آنی به‌حساب مشتریان را نیز دارند.

پیش‌ازاین نیز دستگاه خوددریافت-خودپرداز توسط شرکت ایران ارقام در بانک‌های سرمایه، ملی و قوامین نیز نصب و راه‌اندازی شده است. نصب این دستگاه در بانک‌های صادرات و پست‌بانک ایران نیز در حال تکمیل است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */