خبر

امتیاز تشویقی بانک سامان برای دارندگان وین کارت

بانک سامان همزمان با فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، طرح تشویقی جدیدی برای افتتاح و فعال‌سازی حساب وین در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، مرتضی حسینی‌نژاد، مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه با اعلام این خبر تصریح کرد: «تمام افرادی که از ۲۰ شهریور تا پایان مهرماه اقدام به افتتاح حساب وین کنند، علاوه بر امتیاز ماهانه مهر که از طریق تراکنش‌های الکترونیک کسب می‌شود، ۵ درصد از مجموع امتیازهای مهرماه نیز به امتیاز آن‌ها در این ماه اضافه خواهد شد.»

مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان گفت: «این امتیاز تشویقی شانس برنده شدن این افراد را در قرعه‌کشی ماهانه یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۲۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و درمجموع ۲۵۱ جایزه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان افزایش می‌دهد.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر درباره «وین کارت» به صفحه وین در سایت بانک سامان به نشانی http://www.sb24.com مراجعه کنند و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */