راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

شرایط پرداخت چندمرحله‌ای جرائم رانندگی

1

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا شرایط پرداخت چندمرحله‌ای جرائم رانندگی را اعلام کرد. سرهنگ احمد کرمی اسد اعلام کرد: رانندگان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ با ارسال VIN خودرو مبلغ جرائم خود را دریافت کنند. همچنین رانندگان می‌توانند با اضافه کردن ستاره (*) در پایان VIN ارسالی، شناسه قبض و پرداخت نیز دریافت کنند.

پرداخت چندمرحله‌ای جرائم رانندگی
شرایط پرداخت چندمرحله‌ای جرائم رانندگی

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا تأکید کرد: رانندگان همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ به نشانی www.rahvar120.ir و درج شماره بارکد پستی درج‌شده در پشت کارت خودرو نسبت به دریافت صورت‌وضعیت تخلفات رانندگی خود اقدام کنند.

.

شرایط پرداخت چندمرحله‌ای جرائم رانندگی

وی در مورد چگونگی پرداخت اقساطی تخلفات راهنمایی و رانندگی نیز گفت: «تعدادی از افرادی که به مرکز اجرائیات مراجعه می‌کنند اعلام کرده‌اند که به دلیل مشکلات اقتصادی امکان پرداخت یکجای تخلفات معوقه را ندارند لذا امکان پرداخت بخشی از تخلفات را فراهم کردیم.»

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در مورد چگونگی پرداخت در این روش گفت: «متقاضی در این مرحله پس از مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ وارد بخش استعلام می‌شود. در این بخش درگاهی به اسم پرداخت جرائم وجود دارد که امکان پرداخت کلی و یا موردی مبلغ تخلفات در آن وجود دارد.»

وی تأکید کرد: «برابر هماهنگی انجام‌شده امکان پرداخت جرائم رانندگی از طریق اینترنت و دستگاه‌های خودپرداز اکثر بانک‌ها هم‌اکنون فراهم است.»

منبع: راهور

1 نظر
  1. حبیب ا ...احمدی می‌گوید

    رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفته :

    رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در مورد چگونگی پرداخت در این روش گفت: «متقاضی در این مرحله پس از مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ وارد بخش استعلام می‌شود. در این بخش درگاهی به اسم پرداخت جرائم وجود دارد که امکان پرداخت کلی و یا موردی مبلغ تخلفات در آن وجود دارد.»+

    متاسفانه این گفته رئیس غیر واقعیه و امکان پرداخت خلافی به صورت قسطی به هیجوجه صحت ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.