بانک‌ها

اولین ادغام بانکی جدی شد:بانک قرض‌الحسنه در صندوق مهر رضا

یک مقام مسئول از تاکید و دستور رئیس جمهور در نشست چهل و پنجم شورای عالی اشتغال برای ادغام بانک قرض الحسنه در صندوق مهر امام رضا (ع) خبر داد.

یک مقام مسئول که نخواست نامش در خبر ذکر شود، در گفتگو با مهر از جدی شدن اولین ادغام بانکی کشور خبر داد و گفت: رئیس جمهور درچهل و پنجمین نشست شورای عالی اشتغال این موضوع را مورد تاکید قرار داد.

وی اظهار داشت: به زودی راهکارهای اجرایی شدن ادغام بانک قرض الحسنه مهر ایران در صندوق مهر امام رضا (ع) توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور تدوین خواهد شد.

این مقام مسئول برخی اظهارنظرها پیرامون عدم ادغام بانک قرض الحسنه مهر ایران و صندوق مهر امام رضا (ع) را نادرست خواند و افزود: طبق تاکید و خواسته رئیس جمهور این موضوع برای عملیاتی شدن پیگیری خواهد شد.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */