خبر

شارژ موبایلی من کارت مشهد بدون نیاز به مراجعه حضوری

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شارژ موبایلی من کارت مشهد بدون نیاز به مراجعه حضوری ممکن شد. مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از فراهم شدن امکان شارژ من کارت از طریق گوشی‌های همراه خبر داد. محمدجواد رجاییان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از راه‌اندازی پروژه من کارت برای شهروندان مشهدی سعی شد تا خدمات و امکانات متنوعی به‌مرور برای استفاده شهروندان مشهدی به آن اضافه شود.

شارژ موبایلی من کارت مشهد بدون نیاز به مراجعه حضوری

شارژ موبایلی من کارت مشهد بدون نیاز به مراجعه حضوری

این مقام مسئول با اشاره به روش‌های مختلف شارژ من کارت گفت: در حال حاضر شارژ من کارت از طریق دستگاه‌های TVM  در برخی ایستگاه‌های اتوبوس، ایستگاه‌های قطار شهری، باجه‌های شارژ و عاملان فروش سطح شهر انجام می‌شود که راه‌اندازی امکان شارژ از طریق گوشی‌های هوشمند نیز امکان دیگری است که توسط فناوری اطلاعات برای شهروندان مشهدی فراهم‌شده است.

.

شارژ موبایلی من کارت مشهد بدون نیاز به مراجعه حضوری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در تشریح امکان شارژ من کارت از طریق گوشی همراه گفت: این امکان برای گوشی‌های هوشمند که مجهز به تکنولوژی NFC هستند فعال شده است به‌نحوی‌که کاربر پس از اتصال به شبکه اینترنت و نصب نرم‌افزار شارژ من کارت بر روی گوشی، تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن شماره موبایل به‌عنوان نام کاربری و تعیین رمز عبور وارد محیط نرم‌افزار شده و از امکاناتی شامل خرید شارژ، انجام شارژ، گزارش‏گیری از خریدهای انجام شده و مشاهده موجودی من‏کارت استفاده نماید.

Mancard-Mobi-1-Index-way2pay-94-09-22

رجاییان ضمن اشاره به صرفه‌جویی در زمان هنگام شارژ با گوشی موبایل اظهار داشت: این نرم‌افزار به‌منظور فراهم‌سازی امکان شارژ من‏ کارت بدون نیاز به مراجعه به مراکز شارژ طراحی شده است.

شایان‌ذکر است نرم‌افزار شارژ من کارت جهت نصب بر روی گوشی همراه در سایت mobile.mashhad.ir قابل دانلود است. کاربران توجه داشته باشند که این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای من کارت یا همان کارت بلیت الکترونیک شهر مشهد کاربرد دارد.

منبع: فاوای شهرداری مشهد

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۳ دیدگاه

  • سلام،تابحال من ازطریق نرم افزارموبایلی واینترنت من کارتم راشارژکردم .چندبار متاسفانه پول ازحسابم کسرشد ولی شارژی نیامدتامن کارت راشارژکنم. شرکت درقبال این مسئله پاسخگونیست وهیچ تلفنی یامکانی جهت پاسخگویی معرفی نشده است.

    • شنبه پیش سه بار جهت شارژمن کارت اقدام کردم هربار۱۰تومن ازکارت بانکی کم شدولی موفق به شارژمن کارت نشدم یک بارتماس گرفتم قرارشدتادوروزبعدبه حسابم برگرده متاسفانه تاحالا چیزی برگشت نشده مبلغ مورد نظر ۳۰ تومن است

  • سلام من کارتمو با نرم افزار شارژ کردم.وقتی استفاده کردم.دفعه اول صدای بوقش ایجادشد ولی از شارژش کسر نشد!!! برای کسی پیش نیومده؟

/* ]]> */