راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مشارکت راهبردی توسن و تمنوس

شرکت توسن ایران و شرکت تمنوس سوییس قرارداد انحصاری همکاری استراتژیک برای توسعه نرم‌افزارهای بانکی امضا کردند. با توجه به علاقه‌مندی شرکت‌های خارجی به سرمایه‌گذاری در ایران، شرکت تمنوس به‌عنوان برترین برند نرم‌افزارهای (Core Banking) در دنیا با بیش از ۱۰۰۰ مشتری و شرکت توسن به‌عنوان تولیدکننده نرم‌افزارهای بانکی و پرداخت در ایران با بیشترین سهم بازار برای ایجاد مرکز فناوری‌های برتر بانکی (Center of Excellence) در زمان مناسب در ایران به توافق رسیدند. سرمایه‌گذاری مشترک، انتقال دانش فنی و ایجاد و بومی‌سازی راه‌حل بانکی از اهداف اصلی این همکاری برشمرده می‌شود.

شرکت توسن به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای بانکی علاوه بر حفظ و گسترش محصولات فعلی خود، به‌منظور تنوع سبد خدمات خود، پوشش سلایق مختلف بازار و با پیش‌بینی ورود بانک‌های خارجی به کشور به‌عنوان تنها استقرار دهنده تمنوس در ایران خدمات نصب، راه‌اندازی، آموزش و پشتیبانی این نرم‌افزار را به بازار بانکی کشور ارائه خواهد کرد.

توسن از طریق این همکاری استراتژیک، ضمن گسترش تیم تحقیق و توسعه خود، کلاس نیروی انسانی، محصولات و خدمات خود را به سطح جهانی ارتقا داده و بیش از گذشته در جهت کارآفرینی و ارزش‌آفرینی برای کشور اقدام می‌نماید.

مشتریان بانکی اعم از بانک‌های خارجی و داخلی که به دنبال دسترسی به پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا هستند، ازاین‌پس می‌توانند با اعتماد به پشتیبانی و بدنه قدرتمند داخلی شرکت توسن از مزایای این همکاری بهره‌مند شوند.

منبع: توسن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.