راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه ویندوزفون موبایل بانک پارسیان راه‌اندازی شد

مهندس جعفری معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان گفت: در راستای توسعه برنامه‌های الکترونیکی و اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری، نسخه ویندوزفون همراه این بانک با تمامی امکانات موجود بر روی آخرین نسخه اندروید تهیه و در دسترس مشتریان گرامی قرار گرفته است.

وی افزود: با عرضه این نرم‌ا‌فزار، ارائه خدمات موبایل بانک پارسیان علاوه بر بستر سیستم‌عامل اندروید و IOS و جاوا، بر روی گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل ویندوزفون نیز فراهم شده است.

مهندس جعفری خاطرنشان کرد: مشتریان با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند خدمات متنوعی از قبیل؛ مشاهده موجودی سپرده، گردش و صورتحساب سپرده، مشاهده موجودی کارت، انتقال وجه سپرده به سپرده، انتقال کارت به کارت، انتقال وجه کارت به سپرده، انتقال وجه پایا، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل، … و انواع خدمات بانکی دیگر را به سهولت دریافت نمایند.

مهندس جعفری درباره چگونگی دسترسی به این خدمت جدید بانک گفت: مشتریان بانک پارسیان با مراجعه به Microsoft Store گوشی موبایل و جستجوی کلمه پارسیان (فارسی یا انگلیسی) می‌توانند آخرین نسخه نرم‌افزار را دریافت و نصب نمایند.

منبع: بانک پارسیان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.