راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اصفهان کارت به مسافران تاکسی تخفیف ۵ درصدی می‌دهد

سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان گفت: از ابتدای مهرماه سال جاری به مدت سه ماه، آن دسته از شهروندانی که کرایه تاکسی خود را با اصفهان کارت پرداخت کنند، از سوی راننده تاکسی ۵ درصد تخفیف می‌گیرند. مهندس فرهاد گلی با اعلام این خبر تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی علاوه بر پرداخت ۵ درصد کرایه تخفیف داده‌شده توسط رانندگان، ۵ درصد نیز تشویقی استفاده از سامانه هوشمند تاکسی را ارائه می‌کند.

وی تأکید کرد: این طرح با همکاری معاونت حمل‌ونقل و ترافیک، معاونت اداری و مالی و سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان برای افزایش رغبت استفاده از پرداخت الکترونیکی با اصفهان کارت از اول مهرماه ۹۴ به مدت ۳ ماه اجرا می‌شود.

سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر در اتوبوس، تاکسی، باغ پرندگان، باغ گل‌ها، ایستگاه‌های دوچرخه، پارکینگ‌های طبقاتی متعلق به شهرداری و تله کابین، تراکنش‌ها با «اصفهان کارت» انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بحث در دسترس بودن محل‌های شارژ کارت بلیت الکترونیک همواره یکی از دغدغه‌های شهروندان اصفهانی بوده است و همواره آن‌ها از تعداد کم محل‌های شارژ کارت بلیت الکترونیک انتقاد دارند، ادامه داد: هم‌اکنون ۳۰۰ نقطه محل شارژ کارت بلیت الکترونیک در اصفهان وجود دارد که از مهرماه ۲ هزار نقطه به شبکه شارژ کارت بلیت الکترونیک در اصفهان افزوده می‌شود. گلی اضافه کرد: در راستای افزایش پذیرنده‌های اصفهان کارت، شهر رویاها نیز تجهیز شده و به‌زودی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

منبع: ایمنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.